Grupa Marketingowa – 19 czerwca

12 czerwca 2018
grupa marketingowa
19 czerwca zapraszamy na spotkanie Grupy Marketingowej!

Już 19 czerwca w Warszawie odbędzie się szkolenie Grupy Marketingowej, które na zawsze zmieni sposób myślenia o sprzedaży, marketingu i nawiązywaniu relacji. Po tej grupie marketingowej nic już nie będzie takie samo. Więcej informacji wkrótce!

Prelegentem spotkania będzie Krzysztof Sarnecki – Partner QUEST Change Managers. Przedsiębiorca, zawodowy negocjator, konsultant strategiczny, trener biznesu, doradca kilkudziesięciu zarządów średnich i dużych firm polskich i międzynarodowych. Ekspert w zakresie budowania przewagi rynkowej firm, marketingu i sprzedaży. Inspirator i konsultant zmian w procesach transformacji dużych i średnich firm.

Specjalizuje się w rozwijaniu w Europie wiedzy i umiejętności dotyczących marketingu i sprzedaży, ekonomii nasyconego rynku i chaosu. Charyzmatyczny prezenter i zawodowy mówca. Twórca wielu nowoczesnych konceptów i narzędzi biznesowych, w tym pierwszej na świecie nielinearnej inżynierii sprzedaży – V Generacji Sprzedaży.

Absolwent University of Illinois, The UIC Institute for Entrepreneurial Studies w Chicago i programu MBA w Lake Forest Graduate School of Management (Lake Forest, Illinois). W swojej historii transformacji organizacji biznesowych, pracował m.in. z : Warbud, SGI, Elektrobudowa.

  Zapraszamy!