Konferencja: Definiowanie i redefiniowanie inwestycji aparthotelowych i condo

26 kwietnia 2018
konferencja aparthotele i condo
Konferencja: Definiowanie i redefiniowanie inwestycji aparthotelowych i condo Dynamicznie rozwijająca się branża hotelowa stanowi atrakcyjny obszar dla deweloperów i inwestorów myślących o dywersyfikacji swojego biznesu. Dla członków Polskiego Związku Firm Deweloperskich szczególnie interesujące mogą okazać się inwestycje condo i aparthotelowe, które pozwalają wykorzystać doświadczenie deweloperów w branży mieszkaniowej.

Już 9 maja w ramach serii 4 Hotels Meeting odbędzie się konferencja zatytułowana „Definiowanie i redefiniowanie inwestycji condo i aparthotelowych”, której głównym organizatorem jest firma Projekt Hotel.

Wśród prelegentów znajdują się uznani eksperci rynku hotelowego (m.in. Jerzy Miklewski i Marcin Podobas) oraz mieszkaniowego (Artur Pietraszewski). Przedstawią oni praktyczne aspekty działalności hotelowej, modele biznesowe i zasady rozmów z operatorami. Wskażą także na typowe obszary ryzyka i błędy w tworzeniu takich inwestycji, skutkujące problemami sprzedażowymi i operacyjnymi. Wspólnie zastanowimy się nad rentownością przedsięwzięć condo i skutecznymi formami ich promocji.

Szczegółowy program konferencji wraz z warunkami udziału można znaleźć na stronie http://4hotels.eu/definiowanie-i-redefiniowanie-inwestycji-hotelowych-i-condo/

Polski Związek Firm Deweloperskich jest patronem konferencji, a jego członkowie otrzymują 10-procentowy rabat na udział w wydarzeniu (należy wpisać PZFD jako kod rabatowy). Zachęcamy do rejestracji do 27 kwietnia – obowiązują dodatkowe rabaty.