Konferencja Nowe oblicze BIM już 7 listopada!

31 sierpnia 2017
210x130_KONFBIM2017_Builder
Już 7 listopada w Warszawie odbędzie się konferencja Nowe oblicze BIM (Building Information Modeling).  Wirtualny model budowli obejmujący również zagadnienia branżowe staje się wstępną realizacją inwestycji i pozwala na eliminację błędów już na początkowym etapie cyklu jej życia. Konferencja NOWE OBLICZE BIM, organizowana przez firmę WSC Witold Szymanik i S-ka Sp. z o.o. 7 listopada 2017 r. w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie, ma przyczynić się do popularyzacji technologii BIM w Polsce.

Prelegentami będą polscy oraz zagraniczni specjaliści zajmujący się na co dzień problematyką BIM. Wśród prelegentów znajdą się m.in. Jesper Boye Andersen – BIG – Bjarke Ingels Group, David Philp – Digital Built Britain, Katarzyna Orlińska-Dejer – Datacomp, Janne Salin – YIT, Leszek Włochyński – HOCHTIEF Polska, Paul Tunstall – HLM, Tamás György Erős – GRAPHISOFT i inni. 

Wydarzenie ma charakter szkoleniowo-naukowy i skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych tematyką BIM, w tym architektów, inżynierów, projektantów, deweloperów, urzędników, wykonawców i producentów wyrobów budowlanych, a także nauczycieli akademickich i studentów. Organizatorzy konferencji zapraszają wszystkie osoby zainteresowane zastosowaniem najnowszych technologii informatycznych w przygotowaniu i kierowaniu procesami inwestycyjnymi. 

Patronem honorowym wydarzenia jest między innymi Polski Związek Firm Deweloperskich. 

Więcej informacji w tym artykule.