Konferencja Smart Buildings & Smart Cities już 17 października

06 października 2017
Smart Buildings & Smart Cities
Konferencja Smart Buildings & Smart Cities już 17 października.

Zapraszamy do udziału w konferencji Smart Buildings & Smart Cities, która odbędzie się 17 października br. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie (ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20). Konferencja jest bezpłatna, obowiązuje natomiast wcześniejsza rejestracja na stronie: www.greenwarsawconferences.org.pl/rejestracja.

Podczas tegorocznej edycji zaprezentowane zostaną wizje zrównoważonych miast oraz polskie realizacje inwestycji, które wpisują się w definicję zrównoważonych i przyjaznych dla ludzi miast. Organizatorzy postarają się przedstawić najnowsze rozwiązania dotyczące stworzenia zrównoważonego miejsca pracy – Smart Office.

Podczas panelu dyskusyjnego poruszone zostaną kwestie roli architektów, deweloperów i samorządowców w budowaniu zrównoważonych miast. Eksperci będą również starali się znaleźć definicję pojęcia „zrównoważone biuro”. W ramach konferencji zostaną zorganizowane certyfikowane warsztaty: „Jak stworzyć przyjazne biuro?” z udziałem najlepszych ekspertów w Polsce. Liczba miejsc jest ograniczona. Aby zarejestrować się na warsztaty, należy dodać taką informację w formularzu zgłoszeniowym na konferencję w polu „dodatkowe informacje”.