Samsung członkiem wspierającym PZFD

28 listopada 2017
samsung cover
Do grona Członków Wspierających PZFD dołączyła firma Samsung Electronics Polska

Samsung inspiruje świat i kształtuje przyszłość poprzez wyjątkowe idee oraz innowacyjne technologie. Firma Samsung aktywnie kreuje i definiuje nowe standardy w świecie telewizorów, smartfonów, urządzeń ubieralnych, tabletów, wysokiej jakości sprzętu AGD, rozwiązań cyfrowych, systemów sieciowych, pamięci, technologii LSI, półprzewodników oraz rozwiązań LED

Samsung ma duże doświadczenie w rozwoju produktów skierowanych do sektora nieruchomości, takich jak systemy klimatyzacji, pompy ciepła, systemy telekomunikacyjne oraz zaawansowane rozwiązania Wi-Fi. Firma jest również liderem w dziedzinie ekologicznych systemów oświetleniowych w technologii LED. Ponadto, spółka oferuje najwyższej jakości wyświetlacze LFD, które świetnie sprawdzają się w branżach takich, jak finanse i bankowość, handel, HoReCa, a także w biurach i siedzibach firm. Przedsiębiorstwa, również z sektora nieruchomości powinny zainteresować się także rozwiązaniem KNOX, które stworzone zostało w celu efektywnego zarządzania flotą smartfonów i zapewnieniem pełnej ochrony wrażliwych i poufnych danych.

Priorytetem firmy Samsung jest tworzenie i dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług, które poprawiają komfort i ułatwiają życie klientom. Firma Samsung pragnie przynosić pozytywne zmiany w społeczności lokalnej i globalnej poprzez ciągłe poszukiwanie przełomowych innowacji i tworzenie wartości.