Trzeci oddział Polskiego Związku Firm Deweloperskich

25 sierpnia 2017
TROJMIASTO
Powstał trzeci Oddział Polskiego Związku Firm Deweloperskich!
23 sierpnia uchwałą Zarządu Polskiego Związku Firm Deweloperskich został powołany do życia Oddział Trójmiejski PZFD. Po Warszawie i Wrocławiu, to już trzeci Oddział największej organizacji branżowej skupiającej ponad 140 firm deweloperskich z całej Polski.

Oddziały Polskiego Związku Firm Deweloperskich podejmują współpracę z lokalnymi władzami w zakresie opracowywania najlepszych rozwiązań planistycznych, urbanistycznych i rozwiązywaniu problemów przy realizacji infrastruktury miejskiej, usprawniania procesów administracyjnych towarzyszących budowie nowych osiedli czy poprawy warunków inwestowania, integrują lokalne środowisko deweloperskie, a także podejmują inicjatywy takie jak wrocławskie Dni Dewelopera czy warszawskie Warsaw Days.

Jesteśmy niezmiernie dumni z faktu, że organizacja ciągle się rozwija i umacnia swoją pozycję nie tylko na szczeblu ogólnokrajowym, gdzie stała się znaczącym podmiotem, ale także na szczeblach lokalnych, co stwarza możliwość spojrzenia z bliska na problemy, z którymi deweloperzy mierzą się w obrębie swoich miastkomentuje Grzegorz Kiełpsz, Prezes Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Powołanie Oddziału Trójmiejskiego to kolejny krok wzmacniania pozycji PZFD na szczeblu regionalnym oraz świetny sposób na rozwijanie relacji z lokalnymi władzami. Myślę, że Oddział Związku jest potrzebny w tak dynamicznie rozwijającym się województwie pomorskim mówi Andrzej Biernacki, Członek Zarządu PZFD oraz jeden z inicjatorów powołania Oddziału Trójmiejskiego.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z posiedzenia Zarządu pod tym linkiem.