VIII edycja Studiów Deweloperskich zakończona. Już wkrótce rekrutacja na kolejną!

31 stycznia 2019
studia deweloperskie
W niedzielę 27 stycznia odbyło się zakończenie VIII edycji Podyplomowych Studiów Menedżerskich dla Deweloperów, w której udział wzięło ponad 50 osób.

Niesłabnąca popularność tego programu potwierdza, że PSMDD są unikalną ofertą w skali kraju, a VIII edycja, której tok był niestandardowy (rozpoczęcie w lutym 2018 roku i zakończenie w styczniu 2019) została uruchomiona jako odpowiedź na ogromne zainteresowanie kierunkiem w trakcie rekrutacji prowadzonej dla VII edycji.

Swoją wyjątkowość Studia zawdzięczają połączeniu wiedzy ogólnomenedżerskiej przekazywanej przez kadrą SGH w trakcie pierwszego semestru oraz ćwiczeniom prowadzonym przez doświadczonych praktyków w trakcie drugiego semestru. Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i tym razem w Studiach udział wzięło kilka osób, które przygotowały bardzo wysoko ocenione prace dyplomowe. W tym roku nagrodzone zostały 4 osoby.

Kolejna, dziesiąta już, edycja realizowana we współpracy ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie rozpocznie się już w październiku. Szczegóły dotyczące rekrutacji pojawią się już wkrótce.

Szczegóły znajdą się na stronie www.studiadeweloperskie.pzfd.pl. Zapraszamy!