Supporting Members of the PAD
aereco
AERECO WENTYLACJA sp. z o.o. jest liderem na rynku wentylacji w zakresie rozwiązań dla budynków mieszkalnych oraz obiektów użyteczności publicznej. Systemy AERECO posiadają certyfikat efektywności energetycznej NAPE.

05-152 Czosnów
ul. Dobra 13, Łomna Las
tel. 22 380 30 00
e-mail: biuro@aereco.com.pl

Strona internetowa AERECO WENTYLACJA
Aluprof aluminium systems
ul. Warszawska 153


43-300 Bielsko-Biała
aluprof@aluprof.eu
+48 (33) 819 53 00

cersanit
Cersanit S.A. to jedna z wiodących firm produkcyjnych na rynku europejskim z polskim kapitałem. Przedmiotem podstawowej działalności Grupy Rovese jest produkcja i dystrybucja wyrobów wykorzystywanych do wykańczania i wyposażenia łazienek.

25-323 Kielce
Al. Solidarności 36
tel. +41 315 80 04/05
fax +41 315 80 06
e-mail: sprzedaz@rovese.com

Strona internetowa Cersanit
decoroom_black_przeźroczysty
Decoroom to profesjonalna Pracownia Architektury Wnętrz, zajmująca się kompleksowym wykończeniem „pod klucz”, która posiada ponad 1600 realizacji i ma szerokie doświadczenie zarówno w projektach indywidualnych, jak i w dużych projektach inwestycyjnych.

02-002 Warszawa
Ul. Nowogrodzka 62B
tel. +48 888 220 110
e-mail: decoroom@decoroom.eu

 
logo-fortum
Fortum jest liderem w obszarze czystej energii. Dostarczamy klientom energię elektryczną, ciepło i chłód, a także inteligentne rozwiązania, pozwalające na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów. Angażujemy naszych klientów i społeczeństwo w dążeniu do tworzenia czystszego świata. Zatrudniamy około 9 000 profesjonalistów w krajach nordyckich, bałtyckich oraz Rosji, Polsce i Indiach. Fortum oferuje deweloperom usługę SmartLiving – inteligentne rozwiązania w budynkach mieszkalnych. Jest to system zintegrowanej automatyki domowej, wsparty skandynawskim designem panelu zarządzania oraz międzynarodowym doświadczeniem wdrożeniowym.

 

Fortum Marketing and Sales Polska S.A.
ul. Jana Heweliusza 9
80-890 Gdańsk
innogy_case_study


innogy Polska jest wiarygodnym i stabilnym sprzedawcą energii, gazu oraz rozwiązań energetycznych opartych na najnowszych technologiach. Angażujemy się w rozwój elektromobilności w Polsce,  wspieramy produkcję energii ze źródeł odnawialnych. To pozwala nam  zapewnić branży nieruchomości szereg rozwiązań opartych na zasadach zrównoważonego rozwoju biznesu.

Dbamy o wysoką jakość świadczonych przez nas usług, aż 83% naszych klientów poleciłoby nas znajomym – to cieszy. Każdy projekt lub inwestycję realizujemy w sposób kompleksowy, aby osiągnąć wspólny sukces.

Za tymi sukcesami stoją ludzie, w tym również dedykowany deweloperom zespół  ekspertów :
- Sylwia Buźniak tel. +48-698-625-079
-  Patryk Żółtowski tel. +48-608-541-399
- Marcin Matulka tel. +48 606 836 808

innogy Polska S.A.
Wybrzeże  Kościuszkowskie 41
00-347 Warszawa

JLL_Logo_Positive_10-29mm_RGB
JLL (NYSE: JLL) to wiodąca firma doradcza świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości. Misją JLL jest zredefiniowanie sektora nieruchomości, stwarzanie najlepszych możliwości biznesowych i atrakcyjnych, komfortowych przestrzeni sprzyjających realizowaniu celów. W ten sposób firma przyczynia się do budowania lepszej przyszłości dla swoich klientów, pracowników oraz społeczności, w których działa.

Działający w ramach firmy od 2018 r. Zespół Mieszkaniowy (wcześniej REAS), to grupa profesjonalistów specjalizującym się w zagadnieniach związanych z rynkiem nieruchomości mieszkaniowych – w tym również dot. produktów alternatywnych takich jak mieszkania na wynajem, prywatne akademiki, co-livingi i wiele innych. Pozycję eksperta i rzetelnego partnera wspierającego firmy działające na rynkach mieszkaniowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej zawdzięcza ponad 20-letniemu doświadczeniu głównych ekspertów oraz unikalnym, różnorodnym programom badania tego sektora.

JLL jest spółką z listy Fortune 500 zatrudniającą ok. 88 000 osób w 80 krajach w ramach 300 oddziałów na całym świecie. JLL jest marką i zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Jones Lang LaSalle Incorporated.

JLL

Warsaw Spire
Plac Europejski 1
00-844 Warszawa
+48 22 167 0000
warsaw.office@eu.jll.com
LUMON_ORIGINAL_cmyk
LUMON to międzynarodowy lider branży specjalizującej się w projektowaniu i produkcji bezramowych szklanych zabudów balkonowych i tarasowych.  Od 40 lat opracowujemy i wdrażamy innowacyjne rozwiązania przy współpracy z deweloperami, inwestorami, architektami i wykonawcami.

Lumon International Oy
Grzybowska 43 (I piętro)
00-855 Warszawa
22 3771340
nowy adres
Profesjonalne narzędzia dla rynku nieruchomości: cykle konferencji „Forum Rynku Nieruchomości”, „Polski Rynek Mieszkaniowy”, „Biurowce w Polsce”; Targi Mieszkań i Domów w 5 miastach; portal nieruchomości. WIEDZA. WSPARCIE. DOŚWIADCZENIE.

00-833 Warszawa
Sienna 75
tel. 22 826 54 63
e-mail: kontakt@nowyadres.pl

Strona internetowa Nowy Adres
logo-obido
Największa kompleksowa platforma marketingowa, działająca w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Trójmieście. Obido dysponuje najbardziej zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami pozwalającym na skuteczne dotarcie do klientów poszukujących mieszkań w internecie. Misją firmy jest tworzenie nowego standardu w poszukiwaniu mieszkania lub domu, aby było ono maksymalnie naturalne, przyjemne i efektywne.

ul. Podedworze 33
30-686 Kraków

Kontakt:
Marian Bruliński,
tel.: 503 720 620,
e-mail: m@obido.pl

 
orange
Jesteśmy liderem na polskim rynku telefonii stacjonarnej, internetu i transmisji danych. Jako jedyny operator, oferujemy kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne dostępne w całym kraju. Celem Orange Polska jest zapewnienie najwyższej satysfakcji klientom.

02-326 Warszawa
Al. Jerozolimskie 160
tel. 501 200 671
e-mail: Przemyslaw.Naklicki@orange.com

Strona internetowa ORANGE dla deweloperów
Logo Properto
Properto to najlepszy na rynku system dla firmy deweloperskiej zbudowany na platformie Salesforce, CRM nr 1 na Świecie. Łączy wieloletnie doświadczenie w branży deweloperskiej, potencjał CRM i platformy Salesforce oraz gotowe wsparcie dla procesów branżowych. Obsługuje zakup gruntów, przygotowanie i realizację inwestycji, sprzedaż i wynajem nieruchomości, finanse, odbiory i usterki, obsługę klienta, sprzedaż online, eBOK oraz aplikacje mobilne. Jesteśmy dostawcą rozwiązań  dla PZFD, Vantage Development, Cordia Homes, Bouygues Immobiler, Ghelamco, Mennicy Polskiej, Semeko, Interparking. Properto otwiera drzwi do świata PropTech!

Kontakt:
Łukasz Wojcieszak
Managing Partner
+48 505 023 319
lukasz.wojcieszak@properto.pl
www.properto.pl
samsung
Samsung inspiruje świat i kształtuje przyszłość poprzez wyjątkowe idee oraz innowacyjne technologie. Firma Samsung aktywnie kreuje i definiuje nowe standardy w świecie telewizorów, smartfonów, urządzeń ubieralnych, tabletów, wysokiej jakości sprzętu AGD, rozwiązań cyfrowych, systemów sieciowych, pamięci, technologii LSI, półprzewodników oraz rozwiązań LED.

 

Samsung Electronics Polska
Warszawa 02-676
Postępu 14
Tel: 600-089-456
an.orlicka@samsung.com

Strona Samsung
Samsung dla Klientów biznesowych
logo_niebieskie
UNIQA TU S.A. to jedna z wiodących firm ubezpieczeniowych w Polsce i numer 1 na rynku ubezpieczeń dla mieszkalnictwa. Dynamicznie działamy również w sektorze przedsiębiorstw oferując pełny zakres ubezpieczeń korporacyjnych, w tym „Pakiet dla Developera” – zbiór niezbędnych ubezpieczeń na każdym etapie prowadzonej inwestycji.

UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
ul. Gdańska 132, 90-520 Łódź
tel. 42 66 66 500
e-mail: ubezpieczenia@uniqa.pl
UPPERGROUP_Logo_CMYK_LogoColor1

Upper Finance to prężnie rozwijająca się instytucja doradztwa finansowego, niezależna i nie powiązana kapitałowo z żadnym bankiem, która powstała z myślą o zapewnieniu najwyższego standardu usług finansowych wszystkim klientom komercyjnym.

Upper Finance Group Sp. z  o. o.
Wioślarska 10 lok. 5
00-411 Warszawa
tel. 512 400 252
e-mail: biuro@upperfinance.pl
www.upperfinance.pl

VELUX_2005_PMS485C_180
Od ponad 75 lat Grupa VELUX, wykorzystując światło dzienne i świeże powietrze, tworzy lepsze warunki do życia na całym świecie. Od lat zajmuje się aktywną promocją nowoczesnego i energooszczędnego budownictwa. Propaguje z zaangażowaniem rozwiązania, które optymalizując wydajność energetyczną budynków, dbają o zdrowie i samopoczucie ludzi.

[br][br]

VELUX Polska Sp. z o.o.
ul. Krakowiaków 34, 02-255 Warszawa
tel.: +48 22 337 70 00
kontakt@velux.pl
weber
Marka Weber jest znakiem rozpoznawczym wielu znanych materiałów budowlanych oraz kompleksowych rozwiązań z zakresu elewacji (systemów ociepleń, tynków dekoracyjnych, farb), układania płytek i kamienia naturalnego, podkładów podłogowych i posadzek, hydroizolacji i zapraw technicznych. Innowacyjne rozwiązania Weber dostępne są w 48 krajach. W Polsce marka obecna jest od 1995 roku, a kształt dzisiejszej, bogatej oferty jest efektem połączenia firm Weber Terranova, maxit oraz Deitermann. Weber w Polsce zatrudnia ponad 260 pracowników, posiada 3 fabryki, a także terminale logistyczne wraz z centrami barwienia. Od 2009 Weber działa w ramach spółki Saint-Gobain Construction Products Polska.

www.netweber.pl
XELLA_logo_BEZ TLA
Xella Polska to jeden z najbardziej doświadczonych producentów materiałów budowlanych w Polsce, będący częścią międzynarodowego koncernu Xella Group. Lider energooszczędnych rozwiązań w budownictwie, oferujący markowe produkty Ytong, Silka i Multipor, które umożliwiają m.in. budowę domów jedno- i wielorodzinnych. Prekursor technologii BIM w Polsce.

 

Xella Polska sp. z o.o.
Komitetu Obrony Robotników 48
02-146 Warszawa
www.ytong-silka.pl
infolinia: 801 122 227

 

Osoba kontaktowa:
Michał Jończyk
Dyrektor Działów Sprzedaży Technicznej i DIY
Xella Polska Sp. z o.o.