Rozwój rynku PRS. W jakich wnętrzach chcemy mieszkać?

30.03.2021, 11:00-13:00

Temat:

Rozwój rynku PRS. W jakich wnętrzach chcemy mieszkać?

Potrzeby i styl życia Polaków uległy zmianie na przestrzeni lat, co w znaczącym stopniu wpłynęło na rynek najmu instytucjonalnego. Szacuje się, że do 2025 wielkość zasobu w tym sektorze wyniesie niemal 66 000 lokali. Podczas webinaru eksperci odpowiedzą o rozpędzającym się rynku najmu i odpowiedzą na pytania: 

  1. Jak obecnie wygląda rynek mieszkań na wynajem? / Decoroom 
  2. Jak pandemia wpłynęła na ten segment rynku nieruchomości? / Decoroom 
  3. Kim są polscy najemcy i jakich mieszkań dziś szukają? / Decoroom 
  4. Jak wyglądają mieszkania na wynajem? Czym się charakteryzują i jakich materiałów używa się do ich wykończenia, aby mogły na co dzień służyć najemcom oraz być łatwe w utrzymaniu i konserwacji dla wynajmujących? Skupimy się na obserwacji takich czynników jak układ mieszkania, projekt wnętrza, charakterystyka materiałów wykończeniowych, wybór mebli oraz usprzętowienia. / Decoroom, Cersanit 

Zapoznamy się również ze standardami, które obowiązują w budynkach na wynajem oraz zobaczymy przykłady takich inwestycji.

Prelegenci:

Magdalena Tarnowska – dyrektor działu inwestycji w Decoroom – architektka wnętrz, od 15 lat związana z branżą, od 4 lat z pracownią Decoroom. Obecnie jako Dyrektor Działu Inwestycji odpowiada m.in. za współpracę z inwestorami oraz konsultowanie projektów wnętrz nieruchomości oferujących mieszkania na wynajem. 

Jakub Bartos – dyrektor zarządzający w Decoroom – posiada 14-letnie doświadczenie w obszarze rynku nieruchomości. Z Decoroom związany jest od samego początku istnienia spółki jako Współwłaściciel i Dyrektor Zarządzający. Odpowiada za rozwój firmy oraz ścisłą współpracę z deweloperami w przygotowywaniu oferty wykończenia mieszkań pod klucz. W chwili obecnej jego działania skupiają się na wykończeniach pod klucz inwestycji na wynajem (sektor PRS). W latach 2017-2020 pełnił rolę Dyrektora Segmentu Mieszkaniowego w firmie Golub GetHouse. 

Wioletta Marat National Key Account Manager w Cersanit S.A. Posiada długoletnie doświadczenie w branży budowlanej poparte 36-letnią praktyką, w tym 10 lat pracy z inwestorem. Współpracuje z Partnerami na terenie całej Polski w realizacji projektów wykończenia wnętrz (deweloperzy, biura projektowe, inwestorzy, generalni wykonawcy, dystrybutorzy). 

Wiesław Cichy – Regional Sales Menager w Cersanit S.A. Odpowiedzialny za obsługę rynku inwestycyjnego na terenie północno-zachodniej Polski, 11-letnie doświadczenie w sprzedaży płytek ceramicznych, z czego przez 8 lat odpowiedzialny za współpracę z Klientami inwestycyjnymi (deweloperzy, biura projektowe, inwestorzy, generalni wykonawcy, dystrybutorzy). 

Joanna Furtak – architekt z ponad 15-letnim doświadczeniem zawodowym, obecnie menedżer w Vantage Development S.A. W spółce zajmuje się tworzeniem koncepcji oraz projektów wykonawczych aranżacji wnętrz mieszkań na wynajem dla marki Vantage Rent. W przeszłości zdobywała doświadczenie, tworząc projekty z zakresu architektury mieszkaniowej, jak również użyteczności publicznej w Polsce i za granicą. 

Rejestracja: biuro@pzfd.pl

Zarejestruj się samodzielnie w Strefie PZFD!

  1. Załóż konto (niezależnie od tego, czy masz konto w starej strefie) 
  2. Wybierz interesujące Cię wydarzenie 
  3. Zarejestruj się 
  4. Potwierdź rejestrację