Biuro prasowe

Polski Związek Firm Deweloperskich chętnie dzieli się swoją wiedzą merytoryczną z przedstawicielami mediów. Jesteśmy przekonani, że informowanie społeczeństwa o sytuacji na rynku mieszkaniowym jest jedną z naszych kluczowych powinności, dlatego zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami. 

Kontakt dla mediów: 

Dawid Chmura
Specjalista ds. PR i Marketingu
dawid.chmura@pzfd.pl
793-699-573

Jeśli jesteś przedstawicielem mediów i chcesz pozyskać komentarz dotyczący interesującego Cię zagadnienia związanego z sytuacją na rynku mieszkaniowym lub interesuje Cię indywidualny wywiad z ekspertem PZFD, to zostaw swoje dane w formularzu po prawej stronie.

Nasz specjalista ds. Public Relations skontaktuje się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe i pomoże w pozyskaniu wartościowego materiału.
 

Jesteś przedstawicielem mediów?

Chcesz pozyskać komentarz lub umówić sie na indywidualny wywiad z ekspertem PZFD? Napisz do naszego Biura Prasowego.

Notatka biograficzna Konrada Płochockiego, dyrektora generalnego i głównego eksperta PZFD

Konrad Płochocki – radca prawny, Dyrektor Generalny Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Pracował w międzynarodowych kancelariach i instytucjach związanych z obrotem i finansowaniem rynku nieruchomości, w tym w CMS Cameron McKenna w zespole bankowości i finansowania międzynarodowego. Brał udział w licznych procesach legislacyjnych, między innymi w powstawaniu tzw. ustawy deweloperskiej. Jest autorem publikacji prasowych z zakresu ksiąg wieczystych, hipoteki i ustawy deweloperskiej oraz prelegentem na seminariach. Wykładowca na studiach podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej i na Akademii Leona Koźmińskiego.

Należy do Rady Dyrektorów Europejskiej Unii Deweloperów (European Union of Developers and House Builders), Komitetu Ekonomicznego BIAC przy OECD oraz Urban Land Institute.

Ukończył z wyróżnieniem wydział Prawa i Administracji oraz podyplomowe studia Rynek Nieruchomości i Bankowość Hipoteczna na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada licencje syndyka oraz pośrednika w obrocie nieruchomościami.
Image description

Opinie PZFD w mediach 

Polski Związek Firm Deweloperskich jest największą ogólnopolską organizacją branżową występującą w roli eksperta ds. rynku mieszkaniowego w Polsce. Nasze stanowiska i opinie są szeroko cytowane przez media, ponieważ wyróżnia je merytoryczne podejście do podejmowanych tematów. Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi publikacjami. 

Edit this heading…

Image description