Driving positive change – 9. PLGBC Green Building Symposium

02 września 2019
Eco
Zapraszamy na 9. PLGBC Green Building Symposium

Przekrojowa tematyka, angażujące spotkania, inspirujący eksperci i najnowsza wiedza na rynku budownictwa ekologicznego to cechy 9. edycji PLGBC Green Building Symposium, wydarzenia organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC. W programie 4 sesje tematyczne, prelekcje, prezentacje game changers, case studies, debaty panelowe i wiele innych.

Polski Związek Firm Deweloperskich jest Patronem Wspierającym tegoroczną edycję PLGBC Green Building Symposium.

Driving positive change – to hasło przewodnie 9. edycji PLGBC Green Building Symposium. W dobie zmian klimatycznych wyzwaniem jest zapewnienie zrównoważonej przyszłości. Działania potrzebne są natychmiast. Bardzo ważnym elementem tej zmiany jest zielone budownictwo. Sympozjum to wydarzenie na stałe wpisane w kalendarz działań PLGBC, z udziałem blisko 400 gości z kraju i zagranicy.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie Gala konkursu PLGBC Green Building Awards 2019, mającego na celu wyróżnienie najlepszych zielonych budynków, wnętrz, produktów i inicjatyw ekologicznych w Polsce. W gronie tegorocznego Jury znalazły się wyjątkowe i znakomite osobistości jak m.in.: prof. Ewa Kuryłowicz, Robert Konieczny czy Wojciech Małecki.

PLGBC Green Building Symposium to wydarzenie, podczas którego można spotkać najbardziej inspirujących pasjonatów branży budownictwa, architektury i nieruchomości. Wydarzenie jest efektywną platformą współpracy, wymiany innowacyjnych pomysłów i praktycznych rozwiązań w dynamicznym otoczeniu. Przygotowano Strefę Wystawców, Strefę Konferencyjną, Strefę Networkingu oraz atrakcje towarzyszące. Wydarzenie organizowane jest w oparciu o idee zrównoważonego rozwoju i ma charakter międzynarodowy. Organizator zapewnia tłumaczenie symultaniczne PL/ENG.

Największe i najbardziej wpływowe wydarzenie branży zielonego budownictwa w Polsce odbędzie się 3 października br. w The Tides w Warszawie.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny dostępny TUTAJ