18 października 2021
Kopia Kopia Opinia-23

Pozytywna energia i ogromny zapał do pracy towarzyszył uczestnikom drugiej edycji akcji „Do nasadzenia”, która odbyła się w sobotę 16 października na terenie Leśnictwa Dywan w Nadleśnictwie Lipusz (woj. pomorskie). 

Czytaj więcej
18 października 2021
Witamy w-15

Do PZFD dołączyły firmy D.Dom sp. z o. o., Rednet Investment sp. z o. o., Real Management sp. z o. o., SABR Development sp. z o. o.

Czytaj więcej
08 października 2021
grafika rekord guinnessa

150 domków, niemal 70 zaangażowanych firm deweloperskich i niezliczone godziny spędzone na projektowaniu, składaniu, planowaniu i budowaniu, a wszystko to, by choć trochę zwiększyć bioróżnorodność w naszych miastach oraz edukować, inspirować i zmieniać branżę deweloperską! Największy dom dla owadów zbudowany przez deweloperów oficjalnie pobił rekord Księgi Rekordów Guinnessa!

Czytaj więcej
04 października 2021
Kopia Kopia Opinia-22

2 października – w Dzień Pamięci o Cywilnej Ludności Powstańczej Warszawy – przy placu Krasińskich w Warszawie odsłonięto  pomnik  Kobietom Powstania Warszawskiego. 

Czytaj więcej
01 października 2021
Grafika darczyńcy

2 października – w Dzień Pamięci o Cywilnej Ludności Powstańczej Warszawy – przy placu Krasińskich zostanie odsłonięty pomnik Kobietom Powstania Warszawskiego. 

Czytaj więcej
27 września 2021
Kopia Kopia Opinia-18

23 września br. Walne Zgromadzenie firm członkowskich PZFD wybrało nowe władze. Na czele związku już po raz piąty stanął Grzegorz Kiełpsz. Natomiast funkcję wiceprezesa PZFD będzie pełnił po raz pierwszy Konrad Płochocki, który jest jednocześnie Dyrektorem Generalnym oraz Członkiem Zarządu PZFD. 

Czytaj więcej
23 września 2021
Witamy w-14

Witamy w gronie Członków PZFD nowe firmy: H3, Hunger Developement, Megapolis, Panorama Park.

Czytaj więcej
13 września 2021
Kopia Kopia Opinia-16

Polski Związek firm Deweloperskich w piątek 10 września 2021 r. przesłał pismo do p. Katarzyny Frydrych, Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości w sprawie przedłużających się postępowań wieczystoksięgowych. 

Czytaj więcej
13 września 2021
Witamy w-13

Do PZFD dołączyły nowe firmy: Masovia Nieruchomości, Nowa Deweloper, Peira, Żerański Development.

Czytaj więcej
10 września 2021
Kopia Kopia Opinia-15

Polski Związek Firm Deweloperskich jako największa organizacja branży deweloperskiej od zawsze stała na straży przepisów, które wpływają na rozwój budownictwa w Polsce. Tym bardziej zasmuca nas wypowiedź premiera Mateusza Morawieckiego, który na swojej konferencji prasowej podał nieprawdziwą informację, że PZFD oprotestował pierwszy projekt budowy domów do 70 mkw. jako jednego z założeń Polskiego Ładu.

Czytaj więcej