Biuro prasowe

Polski Związek Firm Deweloperskich chętnie dzieli się swoją wiedzą merytoryczną z przedstawicielami mediów. Jesteśmy przekonani, że informowanie społeczeństwa o sytuacji na rynku mieszkaniowym jest jedną z naszych kluczowych powinności, dlatego zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami. 

Kontakt dla mediów: 
 
Zuzanna Wiak
PR & Marketing Manager
zuzanna.wiak@pzfd.pl
48 537 156 577

 

Jesteś przedstawicielem mediów?

Chcesz pozyskać komentarz lub umówić sie na indywidualny wywiad z ekspertem PZFD? Napisz do naszego Biura Prasowego.

Notatka biograficzna Konrada Płochockiego, Dyrektora Generalnego i głównego eksperta PZFD

Konrad Płochocki – radca prawny, Członek Zarządu i Dyrektor Generalny Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Członek Zarządu polskiego oddziału Urban Land Institute.

Ukończył z wyróżnieniem wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz podyplomowe studia Rynek Nieruchomości i Bankowość Hipoteczna. Posiada licencje syndyka oraz pośrednika w obrocie nieruchomościami. Wykładowca na studiach podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej, licznych konferencjach, szkoleniach, seminariach.

Należy do Rady Dyrektorów Europejskiego Stowarzyszenia Build Europe, Komitetu Ekonomicznego BIAC przy OECD. Jest Wiceprzewodniczącym Rady Nadzorczej Archicom S.A.

Wcześniej pracował w międzynarodowych kancelariach i instytucjach związanych z obrotem i finansowaniem rynku nieruchomości, w tym w CMS Cameron McKenna w zespole bankowości i finansowania międzynarodowego. Brał udział w licznych procesach legislacyjnych, między innymi w powstawaniu tzw. ustawy deweloperskiej. Jest autorem publikacji prasowych z zakresu ksiąg wieczystych, hipoteki i ustawy deweloperskiej oraz prelegentem na seminariach.
Image description

Edit this heading…

Image description