Inspirujemy i wdrażamy

W PZFD wierzymy, że jesteśmy w stanie zmieniać świat. Wspólnymi siłami, ciężką pracą i z wiarą w słuszność naszych działań, realizujemy cele przyjazne ekologii i oczekiwaniom mieszkańców. Pełni pasji przekraczamy granice, chcąc zrewolucjonizować przestrzeń miejską.

Tworzymy realne i niedrogie projekty eko, które firmy deweloperskie zrzeszone w PZFD wdrażają w całym kraju.

Dzieląc się doświadczeniami prawnymi, biznesowymi i technologicznymi pomagamy deweloperom w zdobywaniu lepszej edukacji i kształtowaniu naszej wspólnej przestrzeni miejskiej.
 
Image description
Image description

Ekoprzewodnik dla deweloperów

Od dewelopera do ekobohatera – czyli jak uratować świat i nie zbankrutować to motto towarzyszące publikacji przedstawiającej tanie i ekologiczne rozwiązania dla branży budowlanej. Tysiące rozmów, setki spotkań i dziesiątki tysięcy stron ekspertyz zostało ujęte w Ekoprzewodnik Avengersów, który pokazuje jak tanio i ekologicznie budować z myślą o ratowaniu naszej planety.
WERSJA POLSKA
WERSJA ANGIELSKA

Działamy ekologicznie

W trosce o przyszłość polskiego budownictwa i znaczenie roli środowiska naturalnego w realizowanych przez deweloperów inwestycjach podejmujemy się wielu działań związanych z ekologią mających na celu tak edukację, jak i realizację „eko” inicjatyw.
CZYTAJ DALEJ
Image description
Image description

Działamy społecznie

Polski Związek Firm Deweloperskich bardzo mocno angażuje się w akcje społeczne na terenie całej Polski dedykowane dzieciom, emerytom, klientom, lokalnym wspólnotom mieszkaniowym oraz zwierzętom. 
CZYTAJ DALEJ

Działamy na rzecz miast

Jesteśmy reprezentantami branży deweloperskiej, która na co dzień odpowiada za kształt, wygląd i rozwój naszych miast. Przy całej pracy którą wykonujemy, nie zapominamy o znaczeniu tła historycznego, osobach zasłużonych oraz znaczeniu pierwiastka zieleni w miejscach, w których wspólnie żyjemy.
CZYTAJ DALEJ
Image description
Image description

Partner dla Klimatu w 2020 roku

Decyzją m.st. Warszawa otrzymaliśmy certyfikat Partnera dla Klimatu na rok 2020.

Celem projektu jest prowadzenie wspólnie z przedstawicielami gmin, firm oraz organizacji pozarządowych i naukowych kompleksowych działań (innowacyjnych, promocyjnych i edukacyjnych) na rzecz zapobiegania zmianom klimatu.
CZYTAJ DALEJ
Image description

Empty Spaces – Habitat for Humanity

Oddział Warszawski PZFD dołączył do koalicji partnerów działających na rzecz przeciwdziałania bezdomności oraz lepszego wykorzystania pustostanów mieszkaniowych, której przewodzi Habitat for Humanity Poland. Dzięki wsparciu Oddziału i jego Członków zostaną wyremontowane dwa mieszkania wspomagane dla młodych ludzi opuszczających pieczę zastępczą, uchodźców, samotnych matek oraz innych klientów Społecznej Agencji Najmu.

Gaszyn Challenge i wsparcie Fundacji SMA

W lipcu 2021 podjęliśmy wyzwanie Gaszyn Challenge i włączyliśmy się do akcji wsparcia osób z rdzeniowym zanikiem mięśni. Gaszyn Challenge to inicjatywa polegająca na zaangażowaniu firm z różnych sektorów w pomoc poprzez nagrywanie filmu z aktywności sportowej i nominowanie kolejnych firm do wyzwania. Jako PZFD przyjęilśmy nominację od firmy Murapol, nagraliśmy film i wsparliśmy Fundację SMA.

Obejrzyj nasz film – https://youtu.be/-whK6jPBDBE
Image description

Wsparcie fundacji mali bracia Ubogich

Polski Związek Firm Deweloperskich w ramach świątecznych upominków dla współpracujących z nami przedstawicieli władz rządowych wsparł fundację mali bracia Ubogich, organizującą wigilię dla starszych, samotnych osób. 
Image description