Konkurs na najlepszą pracę dyplomową organizowany przez Grupę Inwest

06 kwietnia 2021
Zrzut ekranu 2021-04-6 o 10.02.48
Jako patron honorowy inicjatywy, zapraszamy Studentów i Absolwentów Politechniki Poznańskiej do udziału w konkursie Grupy Inwest na najlepszą pracę dyplomową poświęconą nowoczesnym technologiom w budownictwie mieszkaniowym.

W ramach konkursu do wygrania będą atrakcyjne nagrody finansowe: pula nagród to 20 000 zł, a na zwycięzcę oprócz tego czeka także płatny staż w Grupie Inwest. 

I edycja konkursu dedykowana jest studentom Politechniki Poznańskiej. Jest ona także swego rodzaju wstępem do rozszerzenia konkursu na kolejne miasta w następnych latach. 

Wspólnie z organizatorem zależy nam, aby temat konkursu, czyli „Nowoczesne technologie w budownictwie mieszkaniowym” został potraktowany szeroko. Stąd obok prac o tematyce technicznej zgłaszać można także te poświęcone innym istotnym aspektom budownictwa mieszkaniowego, w tym odnoszące się do kwestii ekonomicznych, prawnych czy organizacyjnych. Warto zauważyć, że wdrażanie nowych technologii w budownictwie, w tym także mieszkaniowym, to zagadnienie wielowymiarowe. Wymaga ono wysokiej jakości wiedzy inżynierskiej, menadżerskiej czy tej z zakresu regulacji i przepisów. 

Udział w konkursie jest zatem otwarty dla każdego, kto pisząc swoją pracę dyplomową w sposób ciekawy i nowatorski odniesie się do wymienionych wyżej zagadnień (jednego z nich, kilku lub wszystkich). 

Do konkursu zgłaszać można prace dyplomowe (licencjackie, inżynierskie, magisterskie) obronione na Politechnice Poznańskiej w roku akademickim 2020/2021. 

Prace należy wysyłać na adres konkurs@grupainwest.pl wraz ze skanem odręcznie podpisanego formularza zgłoszeniowego (załącznik I). Wysłanie pracy oznacza akceptację regulaminu konkursu (załącznik II). 

Prace można nadsyłać od 20 kwietnia do 30 września 2021 roku. 

Konkurs Grupa Inwest