PZFD ­- organizacja, która inspiruje 

Jesteśmy nowoczesną organizacją branżową dbającą o kondycję rynku deweloperskiego w Polsce. Od 20 lat działamy w trosce i imieniu inwestorów, którzy swoją pracą przyczyniają się do zaspokajania potrzeb kolejnych pokoleń.

Wierzymy, że wspólne zaangażowanie i dialog publiczno-prywatny są kluczem do sukcesu, dlatego dzielimy się swoją wiedzą praktyczną i merytoryczną z decydentami, społeczeństwem i organizacjami pokrewnymi. Funkcjonujemy w skali ogólnokrajowej oraz na poziomach lokalnych, ze szczególnym uwzględnieniem rynku warszawskiego, wrocławskiego, trójmiejskiego, poznańskieg, łódzkiego i krakowskiego. 
CZYTAJ WIĘCEJ
Image description

Oddział Wrocławski PZFD

Oddział Wrocławski Polskiego Związku Firm Deweloperskich działa od 4 sierpnia 2010 pod hasłem „Budujemy Wrocław i standardy branży deweloperskiej”. Celem prowadzonych działań jest przede wszystkim współpraca z lokalnymi władzami w zakresie planowania przestrzennego, usprawnienia procesów administracyjnych towarzyszących budowie nowych osiedli, a także propagowanie stolicy Dolnego Śląska jako miasta zasobnego w miejsca pracy i ośrodki kultury.

ODDZIAŁ WROCŁAWSKI PZFD  

Oddział Warszawski PZFD

Oddział Warszawski Polskiego Związku Firm Deweloperskich (OW PZFD) powstał w 2012 roku jako odpowiedź na potrzebę podjęcia działań zmierzających do poprawy warunków inwestowania na największym rynku mieszkaniowym jakim jest aglomeracja warszawska.

Jako silna, branżowa reprezentacja, OW PZFD podpisał Umowę o współpracy z Urzędem Miasta st. Warszawy, której celem jest m.in. współpraca przy opracowywaniu najlepszych rozwiązań planistycznych, urbanistycznych i rozwiązywaniu problemów przy realizacji infrastruktury miejskiej.

Wspierając miejskie inicjatywy służące poprawie warunków mieszkaniowych w Warszawie i jej okolicach, Oddział Warszawski PZFD promuje działalność w ramach Kodeksu Dobrych Praktyk i Ustawy deweloperskiej, wspiera działania i inicjatywy legislacyjne Polskiego Związku Firm Deweloceleperskich.

ODDZIAŁ WARSZAWSKI PZFD

Oddział Trójmiejski PZFD

Oddział Trójmiejski został utworzony w 2017 roku z inicjatywy firm deweloperskich działających na terenie województwa pomorskiego.

– Chcemy kreować potrójną płaszczyznę porozumienia: powiązać interesy klientów – przyszłych mieszkańców dzielnic i budynków, które wznoszą deweloperzy, z kierunkami w jakich powinny działać władze. To klienci wiedzą najlepiej czego potrzebuje dzielnica – jak powinna się tam rozwijać oświata, jaka infrastruktura sprzyjająca wypoczynkowi powinna tam powstawać, co potrzebne jest do wygodnego życia. Chcemy zaprezentować władzom te poglądy, bo je doskonale znamy z rozmów z klientami – mówi Andrzej Biernacki, Prezes Oddziału Trójmiejskiego. – Do tej pory współpraca mieszkańców, deweloperów i samorządów odbywała się w rozproszonej formie, przy okazji dyskusji nad planami zagospodarowania przestrzennego czy w radach dzielnic. Jest okazja by stworzyć stałą platformę rozwoju. Liczymy, że uda nam się wciągnąć władze do dyskusji, tym bardziej że mamy w Trójmieście problem z budowaniem aglomeracji. Chcemy odegrać rolę łącznika, który będzie wspierał integrację działań w tym kierunku. Mamy świadomość, że jesteśmy współbudowniczymi miast i chcielibyśmy doprowadzić do sytuacji, kiedy o deweloperze będzie się mówić jak o zawodzie.

ODDZIAŁ TRÓJMIEJSKI PZFD  

Oddział Poznański PZFD

Nie da się nie zauważyć, że oblicze Poznania, tak jak i większości polskich miast uległo w ostatnich latach znaczącej przemianie. Inwestycje publiczne, szczególnie infrastrukturalne zdecydowanie polepszyły komfort życia mieszkańców i sprawiły że Poznań stał się miastem nowoczesnym i przyjaźniejszym do życia. Nie da się jednak także nie zauważyć, że krajobraz naszego miasta uległ całkowitemu przeobrażeniu także w wyniku działalności firm deweloperskich budujących tak wielkie osiedla mieszkaniowe jak i małe kameralne „plomby” wypełniające zaniedbane często przestrzenie.

Jakby na to nie patrzeć to głównie firmy deweloperskie budują dzisiaj w naszym mieście jak zresztą i w całym kraju mieszkania i jak na razie żadne programy publiczne ilością budowanych mieszkań nie są w stanie nawet zbliżyć do poziomu realizowanego przez deweloperów. Oczywiście działalność deweloperska to nie tylko mieszkania ale także obiekty komercyjne jak biurowce, hotele i magazyny. Ich budową zajmują się wyłącznie prywatne firmy a działalność ta przyczynia się nie tylko do wspomnianych już przeobrażeń w przestrzeni miejskiej ale dodatkowo jest impulsem dla powstawania nowych miejsc pracy czy rozwoju turystyki. To wszystko możliwe stało się przede wszystkim dzięki uporowi przedsiębiorców działających w tej branży i to pomimo niestabilnego otoczenia prawnego, biurokracji i niechęci różnych środowisk wykorzystujących każde potknięcie firm z naszej branży do budowania wszelkiego rodzaju uogólnień mających na celu pokazanie branży deweloperskiej jako takiej dla której nic poza zyskiem się nie liczy. I właśnie między innymi chęć zmierzenia się z wciąż funkcjonującymi stereotypami a także chęć podniesienia jakości obsługi klientów oraz wypracowanie płaszczyzny współpracy z władzami samorządowymi i państwowymi leży u podstaw powołania naszego oddziału PZFD.

Poznański oddział PZFD został formalnie powołany dnia 8 listopada 2017 roku. 

ODDZIAŁ POZNAŃSKI PZFD  

Oddział Krakowski PZFD

Oddział Krakowski Polskiego Związku Firm Deweloperskich został formalnie powołany do życia 26 czerwca 2019 roku w celu dbanie o zrównoważony rozwój rynku mieszkaniowego w Krakowie.

Naszym celem jest kreowanie Krakowa i etycznych standardów branży deweloperskiej. Zmieniamy oblicze miasta, dbamy o jakość budownictwa. Chcemy, by stolica Małopolski rozkwitała. Kraków zasługuje na miano prawdziwej europejskiej metropolii. Dlatego tworzymy nowe mieszkania, piękne i obszerne apartamenty, funkcjonalne obiekty biurowe – Zarząd Oddziału.

ODDZIAŁ KRAKOWSKI PZFD

Oddział Łódzki PZFD

Oddział Łódzki Polskiego Związku Firm Deweloperskich został utworzony w 2021 roku z inicjatywy firm działających na terenie miasta Łodzi. Działalność oddziałów związku i dialog z lokalnymi władzami są kluczowe dla sprawnego, zrównoważonego i odpowiadającego na potrzeby teraźniejszych i przyszłych mieszkańców rozwoju miast i tworzenia miejsc do życia, pracy i wypoczynku. W tym celu – na wniosek firm członkowskich PZFD działających na terenie miasta Łodzi – został powołany już szósty oddział w strukturach związku – Oddział Łódzki.

ODDZIAŁ ŁÓDZKI PZFD

Naszą misją jest zapewnienie firmom deweloperskim warunków do rozwoju oraz wspieranie i reprezentowanie ich w staraniach o lepsze prawo. 
Naszą misję realizujemy poprzez:
Image description
 • Pracę na rzecz likwidacji barier biurokratycznych utrudniających rozwój rynku.
Image description
 • Tworzenie silnej reprezentacji branży w strukturach krajowych i europejskich, aby na bazie wspólnych doświadczeń wyznaczać jakość we wszystkich aspektach związanych z mieszkalnictwem.
Image description
 • Dzielenie się wiedzą praktyczną z decydentami odpowiedzialnymi za tworzenie przepisów prawnych,  aby współgrały one z polskimi realiami. 
Image description
 • Pełnienie funkcji eksperta w mediach oraz podczas wydarzeń dotyczących rynku mieszkaniowego.
Cele PZFD
Image description
Lepsze prawo administracyjne i gospodarcze
Image description
Promowanie branży jako podmiotu współodpowiedzialnego za rozwój miast
Image description
Likwidacja barier technicznych hamujących rozwój rynku
Image description
Ograniczenie biurokracji
Image description
Edukacja pracowników firm deweloperskich
Image description
Wyznaczanie dobrych praktyk branżowych

Zarząd Związku

G. Kiełpsz zdjęcie
Grzegorz Kiełpsz Prezes Zarządu PZFDDom Development S.A.  
szanajca_Fotor
Jarosław Szanajca Prezes Honorowy PZFDDom Development S.A.  
wokonski
Wojciech Okoński Prezes Honorowy PZFDRobyg S.A.
KP2
Konrad Płochocki Wiceprezes Zarządu PZFD
img-26
Ewa Radojewska Volumetric Polska Sp. z o.o.
img-20
Edward Laufer Vantage Development S.A.
img-35
Paweł Putkowski SP Invest DVE Sp. z o.o. Sp.k.
img-83
Krzysztof Suskiewicz art.Locum S.A.
img-74
Tomasz Stoga PD S.A. Investment sp.k.
img-19
Andrzej Marszałek Inwestycje Wielkopolski sp. z o. o. sp. k.
img-38
Zbigniew Gościcki Unidevelopment S.A.
sawicka
Natalia Sawicka Vantage Development
Wojciech-Koziorowski
Wojciech Koziorowski Invest Komfort S. A. sp. k.
Małgorzata-Nowodworska-e1589444134634
Małgorzata Nowodworska Angel Poland Holding sp. z o.o.
Maciej-Wandzel_2
Maciej Wandzel Soho Creative Housing sp. z o.o. sp. k.
Jacek Zentgeler
Jacek Zengteler Yareal Polska sp. z o.o.
marcin klammer
Marcin Klammer

Rada Związku

img-36
Dorota Jarodzka - Śródka Przewodnicząca Rady PZFD
img-24
Mirosław Półtorak Sekretarz Rady PZFD DOM.developer Wrocław Sp. z o.o.
pzfd14102021 (22 of 3)
Piotr Jaczewski AMA-BUD Sp. z o.o.
piotr baran_Fotor
Piotr Baran PCG Sp. z o.o.
img-68
Krzysztof Ziajka INKOM S.A.
img-31
Marek Abramczuk Mak Dom Holding S.A.
img-80
Jacek Putaj Pro Urba Invest Sp. z o.o.
Zdjęcie reklamowe JM III
Jakub Mrówka Novisa Development sp. z o.o. sp. j.
M.-Najgrodzki
Marcin Najgrodzki Echo Investment S.A.
Monika Perekitko
Monika Perekitko Matexi Polska sp. z o.o.
img-108
Joanna Janowicz Constructa Plus sp. z o. o. sp. k.
fot_piotrszalanski.pl_6692[1]-kopia
Adrian Potoczek Wawel Service sp. z o.o.
Robert Maraszek, członek zarządu PZFD Trójmiasto (wiceprezes zarządu i dyrektor ds. inwestycji w spółce Inpro)
Robert Maraszek Inpro S.A.
pzfd14102021 (26 of 3)
Jacek Bielecki Polski Holding Nieruchomości S.A.
Bartosz Kuźniar_PZFD
Bartosz Kuźniar Lokum Deweloper S.A.
pzfd14102021 (21 of 3)
Mirosław Jakubiak Temar Dom S.A.
maciejwalniczek
Maciej Walniczek Tree Development Group sp. z o.o.
Jacek Ptak
Jacek Ptak IC SYSTEMS sp. z o.o. sp.k.
grzegorz kawecki
Grzegorz Kawecki Marvipol Development S.A.
pzfd14102021 (28 of 1)
Sławomir Mila Mak Dom Holding S.A.
dariusz sokolowski
Dariusz Sokołowski Spectra Development sp. z o.o.
Damian Kapitan
Damian Kapitan Spravia sp. z o.o.

Zespół

_MG_8816
Konrad Płochocki Dyrektor Generalny
Ewa Andrzejewska
Ewa Andrzejewska Zastępczyni Dyrektora Generalnego, Dyrektorka Marketingu
p.dziąg - foto
Przemysław Dziąg Radca Prawny
Julia1
Julia Zychowicz Specjalista ds. PR i marketingu
_MG_8165
Mateusz Stachewicz Prawnik
_MG_4702A
Zuzanna Wiak Manager ds. PR i marketingu
_MG_8611
Agata Szczęśniak Asystentka Biura Zarządu
_MG_7950
Magdalena Przybył Specjalista ds. Księgowo-Finansowych
_MG_8451
Patryk Kozierkiewicz Aplikant radcowski
_MG_7976
Sebastian Juszczak Prawnik
Zrzut ekranu 2022-01-21 o 12.55.25
Mateusz Piróg Business Development Manager
Anna Krzyzanowska fota
Anna Krzyżanowska Head of creative projects
Członkowie PZFD
Zrzut ekranu 2021-01-22 o 10.28.16
Ludwinowska 7


30-331 Kraków


12 427 30 64

acciona
00-837 Warszawa
ul. Pańska 96 lok. 105
tel. 22 514 08 80
e-mail: sekretariat@acciona.com.pl
35logo
ul. Lipińskiego 3A
40-349 Kraków
www.activ-investment.eu
e-mail: biuro@activ.krakow.pl
activa
ul. Obrońców Wybrzeża 2B
83-000, Pruszcz Gdański
+58 691 09 80
info@activa.gda.pl
NEW LOGO_afi europe poland_02.04.2020
al. 29 Listopada 20

AGENA_Logo_RGB_LogoOnBlue
Lęborska 8/10 lok.183


03-443 Warszawa
biuro@agenadevelopment.pl
22 412 20 25

agencjainwestycyjnapoznan
60-688 Poznań
ul. Franciszka Stróżyńskiego 11/36
tel. 61 822 34 69
e-mail: zarzad@ai.poznan.pl
albero invest
Albero Invest Sp. z o.o.
ul. Zielna 37

00-108 Warszawa

tel. 22 375 93 02

e-mail: biuro@alberoinvest.pl
Zrzut ekranu 2020-11-18 o 15.34.51
Wileńska 51A
Wołomin
biuro@alendevelopment.pl


 
Zrzut ekranu 2022-01-27 o 10.23.58
Powstańców Śląskich 2-4


53-333 Wrocław

allcon
81-537 Gdynia
ul. Łużycka 6
tel. 58 660 19 03
e-mail: osiedla@allcon.pl
alstal
Kwiatowa 23
88-110 Jacewo
tel. 52 35 55 400
e-mail: biuro@alstaldom.eu
Alter
ul. Podwale Grodzkie 5,
80-895 Gdańsk
biuro@alterinvestment.pl

 

 
wfh logo
Potworowskiego 11


 
amabud
03-144 Warszawa
ul. Światowida 61A
tel. 22 302 06 02
e-mail: sprzedaz@ama-bud.pl
AML logo
Komorów 52Ancona-Development-RGB
Chmielna 132/134angelpolandlogo

ul. Sukiennicza 8/U7
31-069 Kraków
tel. +48 12 429 39 39
office@angelpoland.com.pl

Zrzut ekranu 2021-02-18 o 09.47.39
Władysława Hermana 2D/1


02-496 Warszawa
biuro@anteris.waw.pl

501 847 343

Zrzut ekranu 2021-07-8 o 13.38.30
Wspólna 1c539 192 775

logo_apartrade_grupa_blue_white
Al. Grunwaldzka 163


80-258 Gdańsk
biuro@apartrade.pl

apmdevelopment
00-716 Warszawa
ul. Bartycka 63A lok. 25
tel. 22 847 91 84
e-mail: biuro@apm-development.pl
logo
01-748 Warszawa
ul. Szamocka 8
tel. 22 49 09 300
biuro@apricot.pl
apro
ul. Moniuszki 39

87-100 Toruń

56 657 66 55

mieszkania@apro.com.pl
Zrzut ekranu 2022-04-7 o 14.45.40
Budowlana 3


11-041 Olsztyn
biuro@arbet.olsztyn.pl
+48 89 535 37 50

arche_logotyp_rgb_zloty
02-884 Warszawa
ul. Puławska 424
tel. 22 319 80 80
e-mail: arche@arche.pl
logo_archicom-1
50-345 Wrocław
ul. Liskego 7
tel. 71 785 88 00
e-mail: archicom@archicom.com.pl
Zrzut ekranu 2020-11-18 o 15.35.29
ARIA WRC Development sp. z o.o. sp. k.
ul. Warszawska 60B
05-120 Legionowo
biuro@ariadevelopment.pl
22 774 05 93
AKADAINVEST_RGB_Logo_WhiteBackground
85-085 Bydgoszcz
ul. Fordońska 2
tel. 52 361 61 61
e-mail: sprzedaz@arkada-invest.pl
arkop
54-530 Wrocław
ul. Jerzmanowska 18
tel. 71 355 77 25
e-mail: arkop-deweloper@arkop.com.pl
logo-przezroczyste
ul. Piotrkowska 173
90-447 Łódź
tel. 42 230 10 57
biuro@artlocum.pl
ascot
ul. Puławska 424
02-884 Warszawa
665 66 22 66
info@nauticaresort.pl
atal
43-400 Cieszyn
ul. Stawowa 27
tel. 33 857 59 01
e-mail: sekretariat@atal.pl
Zrzut ekranu 2021-05-13 o 09.52.20
Szturmowa 2A


02-678 Warszawa
lothammer@atenor.eu

atlantis
46-020 Czarnowąsy
ul. Studzienna 36/d
tel. 88 21 86 911
e-mail: biuro@atlantisdeweloper.pl
atrium
Ostrobramska 75C


04-175 Warszawa
22 611 39 52


Zrzut ekranu 2021-02-18 o 09.57.56
Próżna 7/9


00-107 Warszawa
office@aurechome.pl
500 546 466

Zrzut ekranu 2020-02-24 o 17.09.09
Nowohucka 51 A


30-728 Kraków


bbi
00-688 Warszawa
ul. Emilii Plater 28
tel. 22 630 33 88
e-mail: biuro@bbidevelopment.pl
blockpol
53-020 Wrocław
ul. Krzycka 90 D
tel. 71 339 80 00
e-mail: developer@blockpol.pl
bouygesimmobilier
00-638 Warszawa
ul. Armii Ludowej 14 bud. IBC
tel. 22 888 60 00
e-mail: recepcja@bi-polska.pl
BPI_logo
02-146 Warszawa
ul. 17 stycznia 48
tel. 22 456 16 07
e-mail: biuro@bpipolska.pl
budlex
87-100 Toruń
ul. Lubicka 54
tel. 56 610 25 00
e-mail: sekretariat@budlex.pl
budner
Al. Niepodległości 18
02-653, Warszawa
+48 22 489 55 59
budner@budnerinwestycje.pl

 
budomal
Beli Bartoka 24/U8
92-547 Łódź


lodz@budomal.com.pl
42 634 05 05 , 42 205 44 28

budopol
ul. Racławicka 36/21
02-601 Warszawa
tel: (41)345-97-99
mail: inwestycje@budopoldelta.pl
Logo-Buma
ul. Wadowicka 6 wejscie 11
30-415, Kraków
_buma@buma.com.pl
12 297 22 23
Zrzut ekranu 2021-07-8 o 13.45.21
Misjonarska 20691 100 410

cavatina
Wielicka 28B


30-552 Kraków
biuro@cavatina.pl
33 333 91 10

Ceetrus-Logo-01-01
ul. Polna 11

00-633 Warszawa


+48 22 209 86 00
centrumzana
20-601 Lublin
ul. T. Zana 32 A
tel. 81 528 01 50, 81 528 01 57
e-mail: biuro@zana.pl
chronos-scale-400-250
ul. Hugona Kołłątaja 6

62-030 Luboń

biuro@chronos.poznan.pl
Zrzut ekranu 2021-03-19 o 10.04.01
Sowia 6/1


62-080 Tarnowo-Podgórne
cynthia.depauw@ciril.com
516 772 811

coliandev_logo
Majkowska 32

logo
ul. Małopolska 12/1

60-616 Poznań

61 869 03 04

sekretariat@constructa.com.pl
Zrzut ekranu 2021-07-8 o 14.09.50
ul. Jana Pawła II 27


00-867 Warszawa
michal@coolestates.pl

733 733 744

CRD logo Member of FR group
ul. Puławska 2 , Plac Unii Lubelskiej
02-566 Warszawa
(22) 22 18 191
office@cordiapolska.pl
Logo DDOM CLAIM
Lubelska 41E


10-408 Olsztyn
biuro@ddom.eu
888 88 31 31

2_0_720_320_crop_news_360x180
01-231 Warszawa
ul. Płocka 9/11
dantex@dantex.pl
http://www.dantex.pl/
Zrzut ekranu 2021-01-22 o 10.24.13
Klimczaka 1


02-797 Warszawa
biuro@dekadasa.pl
22 851 34 65

Zrzut ekranu 2022-04-4 o 11.18.40
83-251 Pinczyn
ul. Gajowa 31
tel. 58 560 10 60
e-mail: mieszkania@dekpol.pl
Develia_LOGO_rgb_2000
53-333 Wrocław
ul. Powstańców Śląskich 2-4
tel. 71 7988 010
e-mail: biuro@lcc.pl
DOMDEV LOGO RGB
00-078 Warszawa
Pl. Piłsudskiego 3
tel. 22 351 68 78
e-mail: pocztadd@domdevelopment.com.pl
domeko
61-131 Poznań
ul. Kaliska 22A/5
tel. 61 824 41 16
e-mail: biuro@dom-eko.com.pl

Zrzut ekranu 2022-03-29 o 09.47.01
Sienkiewicza 28/1
50-335 Wrocław
tel. 71 785 90 21
e-mail: biuro@dom-developer.pl
Zrzut ekranu 2021-03-19 o 09.54.22
Podlesie 52


44-100 Gliwice
biuro@dom100.eu
512 408 409

Zrzut ekranu 2019-10-10 o 10.26.45
Braniborska 14


53-680 Wrocław

713553501Zrzut ekranu 2021-05-27 o 14.58.40
Budowlanych 68B


80-298 Gdańsk
sekretariat@domesta.com.pl
58 349 56 65

Zrzut ekranu 2021-11-18 o 09.52.44
Budowlana 19D


41-100 Siemianowice Śląskie

Zrzut ekranu 2022-02-24 o 09.32.04
ul. Kopernika 38 lok. 1-2


05-091 Ząbki
biuro@dozbud.pl
+48 22 762 82 69

ds
ul. Kalinowa 6
81-198 Kosakowo
tel: (58) 679-29-59
mail: biuro@dsdevelopment.pl
dworekpolski
05-540 Zalesie Górne
ul. Piękna 8
tel. 22 715 52 18
e-mail: dworekpolski@dworekpolski.pl

dynamix
Darniowa 64


93-493 Łódź
kontakt@dynamix.pl
605 120 230

Zrzut ekranu 2021-07-8 o 13.53.10
Szkolna 1/1


76-200 Słupsk
biuro@dzpinvest.pl

660 270 777

Zrzut ekranu 2022-01-13 o 14.28.22
Przeskok 2


00-032 Warszawa
info@ece.pl
+48 22 3106000

echo
25-323 Kielce
Al.. Solidarności 36
tel. 41 33 33 333
e-mail: biuro@echo.com.pl
eco
02-703 Warszawa
ul. Bukowińska 24A
tel. 22 380 11 30
e-mail: eco-classic@grupa-eco.pl
eiffage
ul. Postępu 5A

02-676 Warszawa

22 566 49 00
ekolan
81-838 Sopot
Al. Niepodległości 761
tel. 58 555 14 55
e-mail: biuro@ekolan.pl

Zrzut ekranu 2022-01-27 o 10.01.37
al. Jana Pawła II 22


00-133 Warszawa
warsaw@epp-poland.com


Zrzut ekranu 2021-04-1 o 09.18.05


Chmielna 73
00-801 Warszawa
office.poland@equilis.net
22 418 71 57

Zrzut ekranu 2020-03-19 o 12.30.46
ul. Leszczynowa 6
80-175 Gdańsk
tel. 58 320 73 48
e-mail: biuro@eurostyl.com.pl
Zrzut ekranu 2021-10-20 o 11.28.55
Progi 1/16


00-634 Warszawa
biuro@ferryman.com.pl


antczak
62-800 Kalisz
ul. H. Sawickiej 2B
tel. 62 764 95 15
e-mail: m.antczak@antczak.pl

cropped-logo-dardom-500x258-1
Sucharskiego 2A


16-300 Augustów
dardom@dardom.pl
+48 87 643 09 50

folwarklogo-scale-500-200
biuro@folwarkdeweloper.pl
52 360 78 00
Ujejskiego 19
85-168 Bydgoszcz
Zrzut ekranu 2020-05-27 o 13.18.56
biuro@fortis.investments
+48 63 246 60 50
ul. Jana Pawła II 79,
62-510 Konin
Zrzut ekranu 2020-07-22 o 12.36.07
Mogilska 43

franbud logo
Krokusowa 36


26-026 Morawica
biuro@franbud.pl
664 445 777

GEO_LOGO-z-dopiskiem_Grupa-Deweloperska_OD-1988_150x106pix
30-085 Kraków
ul. Głowackiego 10
tel. 12 623 21 71
e-mail: biuro@geogrupa.pl
Zrzut ekranu 2020-07-22 o 11.49.51
Al. Jana Pawła II 22

czlonek
Plac Europejski 1
Warsaw Spire, 41st floor
00-844 Warsaw
e-mail: poland@ghelamco.com
telefon:+ 48 22 455 16 00
www.ghelamco.com/
GOLDEN LION LOGO_KOLOR
ul. Lotnicza 22 lok. 2

93-467 Łódź

tel. 42 208 88 19

e-mail: biuro@golden-lion.pl
greenbud-development
ul. Dworcowa 4a/3
62-020 Swarzędz
tel. 577-127-827
biuro@greenbud.com.pl
Zrzut ekranu 2021-02-18 o 09.50.08
6 Szucha Avenue


00-582 Warszawa
m.info@griffin-re.com
22 212 19 40

grodzki
Nadjeziorna 19/U1


19-300 Ełk


733 11 11 33, 733 88 44 33

hossa
81-395 Gdynia
ul. Władysława IV 43
tel. 58 785 10 51
e-mail: info@hossa.gda.pl

hetman
04-210 Warszawa
ul. Ludwisarska 9
tel. 22 870 66 00
e-mail: hetman@hetman.com.pl

grupolar
Chocimska 14a lok. 8
00-791 Warszawa
biuro@grupolar.com
Zrzut ekranu 2021-05-27 o 15.06.53
Piwna 3 lok.8


91-033 Łódź
biuro@gtfactory.eu

666 200 204

Zrzut ekranu 2021-09-23 o 12.20.29
Piotrkowska 29/15


90-410 Łódź
info@h3development.pl


Zrzut ekranu 2020-09-17 o 09.40.07
ul. Kopcińskiego 69/71
90-032 Łódź
tel.: (42) 639 10 12
nieruchomosci@hammer.pl

 

 
HANZA - logo
Sp. z o.o.
81-717 Sopot
ul. Majkowskiego 19 A
tel. 58 551 40 60
e-mail: biuro@hanzadeveloper.pl
hb reavis
ul. Postępu 14
02-676 Warszawa
www.hbreavis.com
e-mail: poland@hbreavis.com
Zrzut ekranu 2022-05-19 o 08.44.40
Towarowa 28


00-839 Warszawa

Zrzut ekranu 2021-08-5 o 10.17.33
Katowicka 4112 446 99 91

hillwood_owler_20191010_040339_original
Hillwood Polska sp. z o.o.
ul. Twarda 2
00-105 Warszawa
(22) 350 99 88
grupa Inwest logo
00-410 Warszawa
ul. Solec 22
tel. 22 616 31 94
e-mail: biuro@grupainwest.pl
hoł-m_green_rgb
ul. Widzewska 71/6


92-308 Łódź
kontakt@holmdevelopment.pl
882 093 557

Home invest
Invest Group
ul. Jana Kazimierza 64
01-248 Warszawa
530 020 020
sekretariat@homeinvest.pl
Zrzut ekranu 2020-05-27 o 13.26.42
sprzedaz@homepremium.pl
+48 666 666 109
ul. Szkolna 7
05-850 Ożarów Mazowiecki
nowe logo HS DOM-1
Spokojna 44

Zrzut ekranu 2021-09-23 o 12.22.54
Towarowa 36


85-746 Bydgoszcz
biuro@hungerdevelopment.pl
52 342 10 57

ics
ul. Romualda Traugutta 20/21

30-549 Kraków

tel. / fax. 12-348-01-72

e-mail: biuro@icssystems.pl
IH_pz
Licznikowa 17


58-100 Świdnica
biuro@ignerhome.pl
784 555 958

elmis logooo
Warszawska 92
05-092 Łomianki
biuro@elmisdewelopment.pl
22 751 25 82
ipb logo
ul. Lubawska 3,
14-200 Iława
tel. 89 644 90 00
ipb@ipbilawa.com.pl
b2bdb3348ed82650d9e0037518b6ad7f
Al. Ken 36 lok. 112B

02-797 Warszawa

www.immobart.pl

e-mail: pawel.bartkiewicz@immobart.pl
Zrzut ekranu 2020-12-03 o 09.15.52
Prosta 70


00-838 Warszawa
pl@immofinanz.com

imperial
Józefa Marcika 27


30-443 Kraków
biuro@imperialcapital.pl
123 073 073

29bb0288659de7b90ec0a15243dce413
53-203 Wrocław

Al. Gen. Józefa Hallera 182/1

tel. 71 72 07 072

e-mail: biuro@incepti.pl
inkom
51-503 Wrocław
ul. Chałupnicza 55
tel. 71 78 18 618, 71 798 50 83
e-mail: biuro@inkom.ig.pl
inopa logo
ul. Marynarki Polskiej 163,
80-868 Gdańsk (budynek C200 Office)
58 888 26 00
inpro
80-320 Gdańsk-Oliwa
ul. Opata Jacka Rybińskiego 8
tel. 58 554 14 41
e-mail: office@inpro.com.pl
DEVELOPER
ul. Czerwone Maki 65
30-392 Kraków
+48(12) 25 25 300
inwestycje@inter-bud.pl
logo
Al. Grunwaldzka 82 lok. 318


80-244 Gdańsk


605 104 909

logo
ul. Św. Barbary 4/2
00-686 Warszawa
tel. +48 (22) 629 59 44
e-mail: info-pl@interparking.com
logo_Grupo_Rosmarino
Al. Jerozolimskie 96


00-807 Warszawa
infowarszawa@gpirosmarino.pl
22 620 40 67


 
investkomfort
81-340 Gdynia
ul. Hryniewickiego 6C lok. 47
tel. 58 620 88 00 wew.4
e-mail: info@investkomfort.pl
inwestgrupa_pl-H240
ul. Szewska 10
Wrocław 50-122
tel.  +48 71 342 12 37
biuro@inwestgrupa.pl

 
inwestycjewielkopolski
61-832 Poznan
ul. Szkolna 1
tel. 61 851 85 78
e-mail: biuro@inwestycjewielkopolski.pl
inwi_logo
INWI sp. z o.o. sp. k.
Centrum Marszałkowska (2 piętro)
ul. Marszałkowska 126/134
00-008 Warszawa
daniel.radkiewicz@inwi.com.pl
Zrzut ekranu 2021-07-8 o 13.56.51
Warecka 11A


00-034 Warszawa


89 526 55 58

Zrzut ekranu 2022-02-24 o 09.47.20
Sarmacka 17, lok. 87


02-972 Warszawa
kontakt@iterumgroup.pl
+48 536 090 513

001115 JDM Developer Logo Color 600dpi CMYK V05
Puławska 45/1
05-500 Piaseczno
biuro@jdmdeweloper.pl
503 503 421
jhm
ul. Unii Europejskiej 18
96-100 Skierniewice
sekretariat@jhmdevelopment.pl
tel: 46 833 95 89
mt
Frezerów 3

Zrzut ekranu 2022-02-24 o 09.51.53
Dobra 40


00-344 Warszawa
biuro@ngdevelopment.pl
782 005 005

Zrzut ekranu 2021-02-18 o 09.44.57
Pszeniczna 2


63-040 Nowe Miasto nad Wartą
biuro@kdm-deweloper.pl
660-777-153

kingcross
Plac Konesera 6 lok. B2


03-736 Warszawa
kingcross@kingcross.com.pl
22 611 48 01


Konimpex_logo_podst
62-500 Konin
ul. Kilińskiego 1
tel. 61 81 72 437
e-mail: biuro@konimpex-invest.pl
radex
02-743 Warszawa
ul. Jana Sebastiana Bacha 10
tel. 22 814 15 18
e-mail: sekretariat@korporacjaradex.pl
LHI-Logo 300dpi
Chmielna 25


00-021 Warszawa
info@lhi.pl
22 505 99 00

Zrzut ekranu 2021-12-3 o 14.28.15
17 Sarmacka


02-972 Warszawa
kontakt@libregroup.pl


LinkCity
ul. Grójecka 208

02-390 Warszawa

22 321 44 44

kontakt@linkcity.com
Lokum_Deweloper_logo
Pl. Dominikański, Wrocław
ul. Krawiecka 1, pok. 101, 1 piętro
info@lokumdeweloper.pl
71 796 66 66


 

 
longbridge
02-677 Warszawa
ul. Wynalazek 4B
tel. 22 310 13 50
e-mail: kontakt@longbridge.pl
mdevelopment
Rynek Kościuszki 15 B lok.1


15-091 Białystok


791 792 383

makdom
05-500 Piaseczno
ul. Nowa 23 Stara Iwiczna
tel. 22 737 70 80
e-mail: makdom@makdom.pl
makurat-invest-logo_poziom-granat-na-bialym
ul. Gdańska 62
83-330 Żukowo
+48 607 030 845
sprzedaz@makuratinvest.pl
MARAF_logo_wersja pozioma_RGB
Struga 23


95-100 ZgierzZrzut ekranu 2022-05-19 o 08.32.39
Przestrzenna 11


70-800 Szczecin
biuro@marina-developer.pl
609 113 055 
Marvipol-Logotyp
00-838 Warszawa
ul. Prosta 32
tel. 22 536 50 00
e-mail: marvipol@marvipol.pl
Zrzut ekranu 2021-09-9 o 11.56.15
Staniewicka 18


03-310 Warszawa
biuro@masovia.biz
889 921 809

matbud logo
ul. Batalionów Chłopskich 85
Warszawa
793-666-866
sprzedaz@matbud.waw.pl
matexi
Matexi Polska Sp. z o.o.
00-854 Warszawa
Al. Jana Pawła II 23
tel. 22 653 92 93
e-mail: office@matexipolska.pl
mawat
Malborska 35


30-646 Kraków
biuro@mawat.pl

+48 12 292 29 95

mayland-real-estate-sp-z-o
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
biuro@mayland.pl
+48 22 546 98 00
Zrzut ekranu 2021-09-23 o 12.26.53
Rzemieślnicza 26


30-403 Kraków
biuro@megapolis.pl
12 300 00 77

MESTA Development - pionowy - granatowy
Krawiecka 3/134


50-148 Wrocław
biuro@spd.com.pl
880 650 660

Zrzut ekranu 2019-11-21 o 11.05.20
Gen. G. S. Pattona 12


15-688 Białystok
575040300
biuro@parkplace3.pl

millyon
00-580 Warszawa
Aleja J. Ch. Szucha 3 lok. 3
tel. 22 522 77 50
e-mail: biuro@mill-yon.pl
Zrzut ekranu 2022-05-19 o 08.40.07
Uczniowska 5


70-893 Szczecin
biuro@mkdeveloper.eu


Zrzut ekranu 2021-03-19 o 09.56.51
3 maja 8


05-800 Pruszków
info@mlpgroup.com

22 738 30 10

monting
ul. Grzybowska 43

Zrzut ekranu 2022-03-2 o 09.35.25
Konwiktorska 4


00-217 Warszawa
biuro@mostostal-sa.pl
+48227745802

Zrzut ekranu 2020-03-05 o 13.43.58
Opolska 110


31-323 Kraków


22 463 17 00 
mpol
Wrocławska 49


81-557 Gdynia
kontakt@mpol.pl

multi
02-654 Warszawa
ul. Wytworna 5
biuro@multibud.biz
http://multibud.biz/strona,wojciech_ciurzynski
Zrzut ekranu 2022-05-13 o 16.50.11
Dywizjonu 303/139 lok. U2


01-470 Warszawa
muniak@muniak.pl
22 403 91 88

Murapol_logo_color_RGB
43-300 Bielsko Biała
ul. Partyzantów 49
tel. 33 819 33 33
e-mail: sekretariat@murapol.pl
Zrzut ekranu 2021-02-8 o 11.29.25
02-823 Warszawa
ul. Osmańska 12
tel. 22 417 15 15
e-mail: info@napollo.pl
ndi_development_cmyk
Powstańców Warszawy 19


81-718 Sopot
biuro@ndid.pl
tel. +48 (58) 771 77 00

neptun
71-431 Szczecin
ul. Ogińskiego 15
tel. 91 42 32 890
e-mail: marketing@nd.com.pl
nexity
00-807 Warszawa
Al. Jerozolimskie 98
tel. 22 480 45 40
http://nexity.pl/
nickel
62-002 Suchy Las
ul. Krzemowa 1 / Złotniki
tel. 61 822 19 49
e-mail: nickel@nickel.com.pl
NOHO logo
Prądnicka 12/503


30-002 Kraków
r.kula@nohoinvestment.com
502293299

novaform Polska
ul. Chwaliszewo 68 / 7A

61-105 Poznań

www.novaformpolska.pl

e-mail: kontakt@koninko.pl
logo_Novdom
ul. Żwirki i Wigury 15 B, lok. 2
06-300 Przasnysz
tel. +48 (29) 756 42 41
e-mail: novdom@novdom.pl
novisa
02-801 Warszawa
ul. Puławska 403 A
tel. 22 545 70 20
e-mail: dok@novisa.pl
nowaczestochowa
Aleja Bohaterów Monte Cassino 40


42-200 Częstochowa
biuro@grupadombud.pl

nrep
Towarowa 28


00-839 Warszawa
info@nrep.pl


pobrane
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
www.ochnikdevelopment.pl
e-mail: sekretariat@ochnikdevelopment.pl
okam
02-222 Warszawa
al. Jerozolimskie 181 A
tel. 22 435 47 87
e-mail: okam@okam.pl
2. Olivia Home@2x
Stefana Batorego 16 lok.1AOPG-Property-Professionals-logo2-300x110
Roosevelta 8


90-056 Łódź
biuro@opg.com.pl

42 272 30 70

osiedlemalownicze
54-704 Wrocław
ul. H. Wereszyckiego 14
tel. 71 723 43 17
e-mail: biuro@osiedlemalownicze.wroc.pl
Zrzut ekranu 2021-05-27 o 15.04.20
Kozietulskiego 1


80-156 Gdańsk
biuro@budros.pl

58 326 10 40

partner_logo_11-01
05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Dąbrówki 30
tel. 25 759 52 10
e-mail: phupartner@phupartner.pl
agrobex
60-845 Poznań
ul. Kochanowskiego 7
tel. 61 84 64 000
e-mail: mieszkania@agrobex.pl
logo (1)
15-099 Białystok
ul. Legionowa 14/16
tel. 85 741 64 02
e-mail: kombinat@kombinatbud.pl
Zrzut ekranu 2021-02-18 o 09.35.26
Złota 59


00-120 Warszawa
poland@p3parks.com
22 828 42 89

white main logo
Panattoni Europe
Centrala
Warsaw Spire
Plac Europejski 1
00-844 Warszawa
Tel: +48 22 540 71 71
Zrzut ekranu 2021-09-23 o 12.28.58
al. Roździeńskiego 188


40-203 Katowice
biuro@panoramapark.pl
32 723 20 08


Zrzut ekranu 2021-02-5 o 16.13.03
53-030 Wrocław
ul. Życzliwa 19
tel. 71 70 70 700
e-mail: biuro@pcg.pl
logo_pd_2
53-445 Wrocław
ul. Szczęśliwa 33, X piętro, budynek Sky Tower
tel. 71 372 50 00
e-mail: info@profitdevelopment.com
Zrzut ekranu 2021-09-9 o 10.35.25
Matejki 9


91-402 Łódź
kontakt@peira.pl


Petra
72-010 Police
ul. Bursztynowa 19
tel. +48 508 089 384
www.petra.pl
biuro@petra.pl
Zrzut ekranu 2020-10-21 o 10.06.33
Jagiełły 44


02-495 Warszawa
22 823 72 04
info@petro.pl

pkm zachod
2 Mrągowska


04-988 Warszawa
biuro@pkmzachod.pl
693110700

PHN-Logo-kolor-CMYK-crop
00-124 Warszawa
Al. Jana Pawła II 12
tel. (22) 850 91 00
e-mail: sekretariat@phnsa.pl
PDD logo podst-01
Aleje Jerozolimskie 181B
02-222 Warszawa
biuro@pddsa.com.pl
887459910
prourba
01-210 Warszawa
ul. Kolejowa 47A lokal U3
tel. 22 696 03 06
e-mail: biuro@pro-urba.pl
profbud
01-470 Warszawa
ul. Dywizjonu 303 139 lok. 137
tel. 605 606 606
e-mail: biuro@profbud.info
orion
20-234 Lublin
ul. Mełgiewska 80
tel. 81 745 04 38
e-mail: info@orion.lublin.pl
Zrzut ekranu 2022-02-24 o 10.26.47
Okólna 128


87-100 Toruń
biuro@lem-bud.pl
+48 56 654 88 23

pure development
ul. Poznańska 220
05-850 Ożarów Mazowiecki
biuro@pure-development.pl
+48 22 100 44 22

 
r4f
1 Litewska


00-581 Warszawa
kontakt@r4r.pl

rafin
50-001 Wrocław
ul. Gwarna 21
tel. tel. 71 788 78 88
e-mail: biuro.sprzedazy@rafin.pl
logo_red_co-scale-400-250
88-100 Inowrocław
Jacewo 65D
tel. 52 352 40 83
e-mail: biuro@red-co.pl
Zrzut ekranu 2021-11-5 o 09.30.26

Ludwika Idzikowskiego 16


00-710 Warszawa
biuro@realinvest.pl
22 612 80 60realm
ul. Klimczaka 1


02-797 Warszawa
office@realmanagement.pl
22 395 61 00

realco
ul. Zielna 37
00-108 Warszawa

+48 22 395 75 34

biuro@realco.pl
LOGO new Reapolis poziome
Opacka16,

80-338 Gdańsk+58 554 00 24

RED-Real-Estate-logo
00-697 Warszawa
Al. Jerozolimskie 53/120
tel. 22 356 21 55
e-mail: office@red-development.pl
Zrzut ekranu 2021-10-7 o 11.56.46
Marcina Flisa 4


02-247 Warszawa
info@rednetinvestment.pl

Zrzut ekranu 2022-05-19 o 08.42.21
Białołęcka 368C


03-253 Warszawa


Zrzut ekranu 2022-02-24 o 10.52.15
Franciszka Żwirki 17


90-539 Łódź
biuro@homerevyou.pl

Zrzut ekranu 2022-02-24 o 11.07.37
Towarowa 28


00-839 Warszawa
info@revive.pl


robyg
02-972 Warszawa
Aleja Rzeczypospolitej 1
tel. 22 419 11 00
e-mail: sekretariat@robyg.com.pl
rock development
Al. Kościuszki 68


90-432 Łódź
biuro@rockdevelopment.pl

ronson
02-797 Warszawa
Al. Komisji Edukacji Narodowej 57
tel. 22 823 97 98
e-mail: ronson@ronson.pl
logo-rutkowskidevelopment-rgb
ul. Armii Krajowej 7B lok. U6
19-300 Ełk
biuro@rutkowskidevelopment.pl
87 621 60 60
sabe
01-651 Warszawa
ul. Gwiaździsta 5B lok. 5
tel. 22 832 29 43
e-mail: biuro@sabe.com.pl
logo_sabr_bw
Zbiorowa 75


02-194 Warszawa
biuro@sabr.pl

sagaris
Wrocławska 17b/15-16


65-427 Zielona Góra

office@sagaris.pl

imgres
05-082 Babice Stare
ul. Warszawska 37
tel. 606 125 170
e-mail: sainz@sainz.pl
salwirak
54-054 Wrocław
ul. Oliwkowa 14/15
tel. (71) 733-06-06
e-mail: lukasz@salwirak.pl
sapproperty
02-695 Warszawa
ul. Orzycka 27
tel. 22 430 63 00, 22 430 63 01
e-mail: sapproperty@sapproperty.pl
maxresdefault_live
ul. Podwale 83 lok. 15, Wrocław

tel. 71 750-06-60

biuro@scandi-home.pl

 
SCG-20
Doki 1


80-863 Gdańsk
office@scg.pl

58 768 23 08

logotypy PZFD-03
02-844 Warszawa
ul. Puławska 469
tel. 22 331 86 60
e-mail: sedno@sedno.com.pl
Zrzut ekranu 2019-10-10 o 10.23.34
ul. Saska 9/6
30 -715 Kraków
+48 12 290 53 06

sgi_logo60x60
SGI Sp. z o.o.
Rondo ONZ 1
00-124 Warszawa
22 630 67 00
info@sgi.pl
siodme-niebo-logo
Al. Niepodległości 124 lok.8
02-577 Warszawa
e-mail: info@siodme-niebo.pl
www.siodme-niebo.pl
skanska
00-854 Warszawa
Al. Jana Pawła II 17
tel. 22 509 99 99
e-mail: mieszkaj@skanska.pl
logo_sohodev
03-808 Warszawa
ul. Mińska 25
tel. 22 323 19 00
e-mail: sprzedaz@sohodevelopment.pl
solidny_logo_zaproponowane
4 Makowa


97-310 Raków Duży
sprzedaz@solidny.pl

sowinskiego72
00-061 Warszawa
ul. Marszałkowska 142
tel. 22 529 28 00
e-mail: waldemar.sleczka@s72.pl
spinvest
02-954 Warszawa
ul. Marconich 11 lok. 4
tel. 22 642 69 50, 22 642 80 99
e-mail: biuro@spinvest.pl
SPECTRA_logo_yellow_grey (1)
ul. Ordynacka 11 lok. 4
00 - 364 Warszawa
tel: 22 313 69 28
mail: Kinga.dadas@vicar.com.pl
SPRAVIA_logo_kolor_z_dopiskiem
Skierniewicka 16/20
01-230 Warszawa
warszawa@spravia.pl
tel. 22 623 65 55
LOGO_SPUREK
Oskara Kolberga 19


25-620 Kielce
biuro@spurek.pl
41 345 08 66

Zrzut ekranu 2021-12-3 o 14.21.00
Katowicka 202


43-100 Tychy
kontakt@stabilio.pl


Main Logo 2 PNG Stocznia Cesarska


Plac Porozumienia Gdańskiego 1
80-864 Gdańsk
+48 58 767 79 80
info@stoczniacesarska.pl

strabag Logo_rgb_r12
ul. Parzniewska 10

05-800 Pruszków

email: pl_office.strabag@strabag.com

 
Zrzut ekranu 2019-10-23 o 16.06.23
Al. Komisji Edukacji Narodowej 84 lok. 106
02-777 Warszawa
(22) 323-79-91
biuro@kstrus.pl
struxi


 
syrena
00-120 Warszawa
ul. Złota 59
tel. 22 222 46 73
e-mail: biuro@syrenainvest.pl
Tynkbud logo kolor
02-482 Warszawa
ul. Batalionu Włochy 14
tel. 22 863 17 11
e-mail: biuro@t1.pl
tacit
00-105 Warszawa
ul. Twarda 4
tel. 22 627 18 90
e-mail: marcin.hadaj@tacit.com.pl
tdj estate
ul. Armii Krajowej 51
40-698 Katowice
+48 32 359 63 01
sekretariat@tdj.pl
temar
53-301 Wrocław
ul. Ślężna 27 B
tel. 71 78 33 000
e-mail: temar@temar.com.pl
Zrzut ekranu 2021-11-18 o 10.05.28
Bobrowiecka 3A lok. 62


00-728 Warszawa
biuro@tiara-development.pl
508 315 939

torus
Al. Grunwaldzka 415


80-309 Gdańsk
torus@torus.pl
58 76 46 376

TPPI_Deweloper_logo_pion_normal_RGB[1]
ul. Serocka 27 lok. 1
04-333 Warszawa
tel. 22 509 65 65
kontakt@tppi.pl
treedev
90-130 Łódź
ul. Narutowicza 49 lok.2
tel. 42 661 99 77, 42 661 99 78
e-mail: info@treedevelopment.com
trei logo
Wspólna 47/49


00-684 Warszawa


22 427 63 01

TG_logo_new
Przeskok 2


00-032 Warszawa
biuro@trigranit.pl
+48 22 276 22 30

unidevelopment
02-677 Warszawa
ul. Cybernetyki 9
tel. 22 298 98 96
e-mail: biuro@unidevelopment.pl
unimax
ul. Okopowa 56,
01-042 Warszawa
+48 22 45 25 395
biuro@unimaxdevelopment.pl

 
Zrzut ekranu 2020-11-19 o 15.11.19
URBA sp. z o. o.
ul. Zabłocie 25/56
30-701 Kraków
+48 12 63 22 000
biuro@urba.pl

 
uwiinwestycje
60-829 Poznań
ul. Rosevelta 18
tel. 61 845 11 80
e-mail: uwi@uwi.com.pl
vantage
50-457 Wrocław
ul. Dąbrowskiego 44
tel. 71 79 83 577
e-mail: biuro@vantage-sa.pl
varitex
Stefana Żeromskiego


90-550 Łódź
sekretariat@varitex.pl

42 254 00 00

Vastint
Żwirki i Wigury 18A


02-092 Warszawa

22 820 91 51


VFM_logo_pion
Al. Jerozolimskie 142A


02-305 Warszawa


22 290 63 30

VD_LOGO_H_1
03-289 Warszawa
ul. Kąty Grodziskie 105
tel. 22 741 62 62
e-mail: sekretariat@victoriadom.pl
2772logo
05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Kościuszki 14 lok. U-18
maila: mieszkania@villadevelopment.pl
tel: 25 758 87 44
logo
ul. Klasztorna 26

61-779 Poznań

biuro@villa.poznan.pl

 
Zrzut ekranu 2020-07-22 o 12.25.01
Domaniewska 32

logo_virke_20091223_0
Przemysłowa 33/115

61-579 Poznań
+48 7323728729
virke@virke.pl
Zrzut ekranu 2020-07-22 o 12.02.33
Józefa Franczaka "LALKA" 43


20-325 Lublin


volumetric
00-121 Warszawa
ul. Sienna 39
tel. 22 850 68 94 - 95
e-mail: biuro@volumetric.pl
wpp
Próżna 9


00-107 Warszawa
office@wppre.pl
22 488 73 11

warynski
00-124 Warszawa
Al. Jana Pawła II 12
tel. 22 632 77 91
e-mail: biuro@warynski.pl
Zrzut ekranu 2020-03-18 o 14.31.31
Plac na Groblach 21
31-101 Kraków
biuro@wawel-service.pl
12 431 83 00
wexel
Żytnia 1, Psary Małe


62-300 Września
biuro@wexel.com.pl


white star real estate
Zajęcza 2B
00-351 Warszawa
+48 (22) 564 50 00
office.warsaw@whitestar-realestate.com
WS-Logo-primary-invert
Żaryna 2B


02-593 Warszawa
biuro@white-stone.pl
22 507 86 20

willa deweloper
Al. Armii Krajowej 4 lok. U2
05-250 Radzymin
+48 511 400 999
biuro@willa-developer.pl
wpbm
53-333 Wrocław
ul. Powstańców Śląskich 2 - 4
tel. 71 780 44 55
e-mail: mojdom@mojdom.com.pl
Zrzut ekranu 2022-01-13 o 14.32.44
Tadeusza Kościuszki 16


78-100 Kołobrzeg
735971971

Xenakis
ul. Wojska Polskiego 16

41-600 Świętochłowice

www.xenakis.pl

e-mail: biuro@xenakis.pl
yareal
00-542 Warszawa
ul. Mokotowska 49
tel. 22 331 30 00, 22 331 30 01
e-mail: office@yareal.com
yit
00-105 Warszawa
ul. Twarda 18
tel. +48 22 202 69 69
e-mail: info@yit.pl
yuniversal
Yuniversal Development Sp. z o.o
Al. Komisji Edukacji Narodowej 48 lok. U 7-8
02-797 Warszawa
tel.: 22 436 84 30
e-mail: warszawa@yp.com.pl
nowe-logo-zabki-rebrandingStanisława Matyi 8

61-586 Poznańdom-www
ul. 1 maja 25
Lublin 20-410
tel.  +48 81 444 5 444
info@zagieldom.pl
zeranski
Długa 7

05-600 Mława

Współpracujemy z
Zrzut ekranu 2021-02-24 o 09.51.05
3D Estate to firma technologiczna, tworząca nowoczesne, interaktywne formy prezentacji 3D dla inwestycji mieszkaniowych: smart makiety, wirtualne spacery 3D, filmy oraz rzuty 3D w fotorealistycznej jakości. Technologia 3D Estate opracowana została przez zespół polskich architektów - programistów. Nowatorskie narzędzia 3D Estate pozwalają na automatyczne, komputerowe tworzenie spacerów 3D dla całych osiedli, na oglądanie całych inwestycji z otoczeniem, jak i poszczególnych mieszkań online, w dowolnym miejscu, na dowolnym urządzeniu oraz w fotograficznej jakości. Firma działa na rynku od 2018 roku.

Kontakt:
Krzysztof Kuniewicz
Dyrektor Operacyjny
k.kuniewicz@3destate.pl
aereco
AERECO WENTYLACJA sp. z o.o. jest liderem na rynku wentylacji w zakresie rozwiązań dla budynków mieszkalnych oraz obiektów użyteczności publicznej. Systemy AERECO posiadają certyfikat efektywności energetycznej NAPE.

05-152 Czosnów
ul. Dobra 13, Łomna Las
tel. 22 380 30 00
e-mail: biuro@aereco.com.pl

Strona internetowa AERECO WENTYLACJA
aluprof_cmyk_future
ul. Warszawska 153


43-300 Bielsko-Biała
aluprof@aluprof.eu
+48 (33) 819 53 00

APP_Projekt_LOGO
APP Projekt to jedna z wiodących firm inżynierskich w Polsce, działająca na rynku od 2005 r. Świadczy profesjonalne usługi szeroko rozumianego doradztwa technicznego m.in. w obszarze zarządzania inwestycjami od fazy projektowej po odbiór końcowy inwestycji wraz z jej rozliczeniem, prowadzi nadzór inwestorski oraz kontrolę kosztów czy nadzór bankowy, a także wykonuje analizy techniczne i raporty due diligence nieruchomości. Firma ma oddziały w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu, świadcząc przy tym usługi na terenie całego kraju.

Kłobucka 23C/112
02-699 Warszawa
tel. + 48 22 331 96 52/53
e-mail: office@app-projekt.pl

 
cersanit
Cersanit S.A. to jedna z wiodących firm produkcyjnych na rynku europejskim z polskim kapitałem. Przedmiotem podstawowej działalności Grupy Rovese jest produkcja i dystrybucja wyrobów wykorzystywanych do wykańczania i wyposażenia łazienek.

25-323 Kielce
Al. Solidarności 36
tel. +41 315 80 04/05
fax +41 315 80 06
e-mail: sprzedaz@rovese.com

Strona internetowa Cersanit
Deco_logo_web-04
Decoroom to profesjonalna Pracownia Architektury Wnętrz, zajmująca się kompleksowym wykończeniem „pod klucz”, która posiada ponad 1600 realizacji i ma szerokie doświadczenie zarówno w projektach indywidualnych, jak i w dużych projektach inwestycyjnych.

Kontakt:
Michał Szymański
michal.szymanski@decoroom.eu
tel: +48 516 062 842

02-002 Warszawa
Ul. Nowogrodzka 62B
tel. +48 888 220 110
e-mail: decoroom@decoroom.eu

 
JLL_Logo_Positive_10-29mm_RGB
JLL (NYSE: JLL) to wiodąca firma doradcza świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości. Misją JLL jest zredefiniowanie sektora nieruchomości, stwarzanie najlepszych możliwości biznesowych i atrakcyjnych, komfortowych przestrzeni sprzyjających realizowaniu celów. W ten sposób firma przyczynia się do budowania lepszej przyszłości dla swoich klientów, pracowników oraz społeczności, w których działa.

Działający w ramach firmy od 2018 r. Zespół Mieszkaniowy (wcześniej REAS), to grupa profesjonalistów specjalizującym się w zagadnieniach związanych z rynkiem nieruchomości mieszkaniowych – w tym również dot. produktów alternatywnych takich jak mieszkania na wynajem, prywatne akademiki, co-livingi i wiele innych. Pozycję eksperta i rzetelnego partnera wspierającego firmy działające na rynkach mieszkaniowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej zawdzięcza ponad 20-letniemu doświadczeniu głównych ekspertów oraz unikalnym, różnorodnym programom badania tego sektora.

JLL jest spółką z listy Fortune 500 zatrudniającą ok. 88 000 osób w 80 krajach w ramach 300 oddziałów na całym świecie. JLL jest marką i zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Jones Lang LaSalle Incorporated.

JLL

Warsaw Spire
Plac Europejski 1
00-844 Warszawa
+48 22 167 0000
warsaw.office@eu.jll.com
logoGiW_RGB_200728 (2)
Kancelaria Graś i Wspólnicy oferuje kompleksową obsługę prawną dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych dostosowaną do złożonych i dynamicznie zmieniających się warunków rynkowych. Wiedzę prawnicząłączymy z dogłębną znajomością otoczenia, w którym działamy. Potrzeby naszych klientów są zawsze na pierwszym miejscu, dlatego wsłuchujemy się w nie i dzięki rozumieniu istoty ich działalności oferujemy najlepsze z możliwych rozwiązań.

Kontakt:
mec. Michał Kijewski
m.kijewski@kglegal.pl
502 047 489
LUMON_ORIGINAL_cmyk
LUMON to międzynarodowy lider branży specjalizującej się w projektowaniu i produkcji bezramowych szklanych zabudów balkonowych i tarasowych.  Od 40 lat opracowujemy i wdrażamy innowacyjne rozwiązania przy współpracy z deweloperami, inwestorami, architektami i wykonawcami.

Lumon International Oy
Grzybowska 43 (I piętro)
00-855 Warszawa
22 3771340
mddp
Czołowa polska firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa podatkowego i prawnego. MDDP wspiera przedsiębiorców w zakresie podatków, prawa, business consultingu, outsourcingu księgowości i naliczania wynagrodzeń oraz dostępu do profesjonalnej wiedzy m.in. w formie szkoleń merytorycznych.

Osoba do kontaktu:
Justyna Bauta-Szostak
502 241 631
justyna.bauta-szostak@mddp.pl
nowy adres
Profesjonalne narzędzia dla rynku nieruchomości: cykle konferencji „Forum Rynku Nieruchomości”, „Polski Rynek Mieszkaniowy”, „Biurowce w Polsce”; Targi Mieszkań i Domów w 5 miastach; portal nieruchomości. WIEDZA. WSPARCIE. DOŚWIADCZENIE.

00-833 Warszawa
Sienna 75
tel. 22 826 54 63
e-mail: kontakt@nowyadres.pl

Strona internetowa Nowy Adres
obidoLogoWeb
Największa kompleksowa platforma marketingowa, działająca w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Trójmieście. Obido dysponuje najbardziej zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami pozwalającym na skuteczne dotarcie do klientów poszukujących mieszkań w internecie. Misją firmy jest tworzenie nowego standardu w poszukiwaniu mieszkania lub domu, aby było ono maksymalnie naturalne, przyjemne i efektywne.

ul. Podedworze 33
30-686 Kraków

Kontakt:
Marian Bruliński,
tel.: 503 720 620,
e-mail: m@obido.pl

 
orange
Jesteśmy liderem na polskim rynku telefonii stacjonarnej, internetu i transmisji danych. Jako jedyny operator, oferujemy kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne dostępne w całym kraju. Celem Orange Polska jest zapewnienie najwyższej satysfakcji klientom.

02-326 Warszawa
Al. Jerozolimskie 160
tel. 501 200 671
e-mail: Przemyslaw.Naklicki@orange.com

Strona internetowa ORANGE dla deweloperów
Logo Properto
Properto to najlepszy na rynku system dla firmy deweloperskiej zbudowany na platformie Salesforce, CRM nr 1 na Świecie. Łączy wieloletnie doświadczenie w branży deweloperskiej, potencjał CRM i platformy Salesforce oraz gotowe wsparcie dla procesów branżowych. Obsługuje zakup gruntów, przygotowanie i realizację inwestycji, sprzedaż i wynajem nieruchomości, finanse, odbiory i usterki, obsługę klienta, sprzedaż online, eBOK oraz aplikacje mobilne. Jesteśmy dostawcą rozwiązań  dla PZFD, Vantage Development, Cordia Homes, Bouygues Immobiler, Ghelamco, Mennicy Polskiej, Semeko, Interparking. Properto otwiera drzwi do świata PropTech!

Kontakt:
Łukasz Wojcieszak
Managing Partner
+48 505 023 319
lukasz.wojcieszak@properto.pl
www.properto.pl
samsung
ul. Postępu 14


02-676 Warszawa


Schindler Logo
Schindler Polska to spółka-córka międzynarodowego koncernu Schindler z siedzibą w Szwajcarii.


Zakres działalności:

 • projektowanie i dostawa wysokiej jakości wind osobowych i towarowych oraz schodów i chodników ruchomych

 • konsultacje i wsparcie projektowe dla inwestorów i architektów

 • montaż

 • konserwacje

 • modernizacje i wymiany istniejących urządzeń (w tym także innych firm)

 • konsultacje i przeszkolenia właścicieli naszych urządzeń

 • udział w odbiorach i corocznych badaniach UDT


12A Postępu
02-676 Warszawa
schindler.polska@pl.schindler.com
Sfondy - logo
Sfondy sp. z o.o.
Al. Gen. Sikorskiego 3A / 16
02-758 Warszawa

Firma Sfondy prowadzi działalność inwestycyjną w zakresie zakupu i komercjalizacji lokali handlowo-usługowych w nowych inwestycjach mieszkaniowych na terenie największych polskich miast.

Osoba do kontaktu:
Konrad Winiarczyk
Prezes Zarządu
konrad.winiarczyk@sfondy.com
+48 666 606 775
logo_niebieskie
UNIQA TU S.A. to jedna z wiodących firm ubezpieczeniowych w Polsce i numer 1 na rynku ubezpieczeń dla mieszkalnictwa. Dynamicznie działamy również w sektorze przedsiębiorstw oferując pełny zakres ubezpieczeń korporacyjnych, w tym „Pakiet dla Developera” – zbiór niezbędnych ubezpieczeń na każdym etapie prowadzonej inwestycji.

UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
ul. Gdańska 132, 90-520 Łódź
tel. 42 66 66 500
e-mail: ubezpieczenia@uniqa.pl
UPPERGROUP_Logo_CMYK_LogoColor1

Upper Finance to prężnie rozwijająca się instytucja doradztwa finansowego, niezależna i nie powiązana kapitałowo z żadnym bankiem, która powstała z myślą o zapewnieniu najwyższego standardu usług finansowych wszystkim klientom komercyjnym.

Upper Finance Group Sp. z  o. o.
Wioślarska 10 lok. 5
00-411 Warszawa
tel. 512 400 252
e-mail: biuro@upperfinance.pl
www.upperfinance.pl

VELUX_2005_PMS485C_180
Od ponad 75 lat Grupa VELUX, wykorzystując światło dzienne i świeże powietrze, tworzy lepsze warunki do życia na całym świecie. Od lat zajmuje się aktywną promocją nowoczesnego i energooszczędnego budownictwa. Propaguje z zaangażowaniem rozwiązania, które optymalizując wydajność energetyczną budynków, dbają o zdrowie i samopoczucie ludzi.

VELUX Polska Sp. z o.o.
ul. Krakowiaków 34, 02-255 Warszawa
tel.: +48 22 337 70 00
kontakt@velux.pl
Viessmann orange 2017
al. Karkonoska 65,
53-015 Wrocław
SdkM@viessmann.com
XELLA_logo_BEZ TLA
Xella Polska to jeden z najbardziej doświadczonych producentów materiałów budowlanych w Polsce, będący częścią międzynarodowego koncernu Xella Group. Lider energooszczędnych rozwiązań w budownictwie, oferujący markowe produkty Ytong, Silka i Multipor, które umożliwiają m.in. budowę domów jedno- i wielorodzinnych. Prekursor technologii BIM w Polsce.

 

Xella Polska sp. z o.o.
Komitetu Obrony Robotników 48
02-146 Warszawa
www.ytong-silka.pl
infolinia: 801 122 227

 

Osoba kontaktowa:
Michał Jończyk
Dyrektor Działów Sprzedaży Technicznej i DIY
Xella Polska Sp. z o.o.

Statut Związku

Tekst jednolity Statutu PZFD przyjęty w dniu 6 kwietnia 2017 r. Uchwałą nr 10/2017 na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Członków Polskiego Związku Firm Deweloperskich.
PDF