Łyżka nie istnieje – witajcie w realnym świecie

6.10.2020, godz. 11:00

Szkolenie stacjonarne w Warszawie! 

Adres szkolenia dostępny w Strefie PZFD.

* Szkolenie może zostać odwołane w zależności od rozwoju sytuacji epidemiologicznej w kraju.

Temat:  Łyżka nie istnieje – witajcie w realnym świecie

Na dobry początek nie może zabraknąć sporej dawki wiedzy i kilku intrygujących pytań, które mają Was zainspirować do działania. 

W części dyskusyjnej przeanalizujemy: 
 • Co widzisz Ty, a co widzę ja? 
 • Czy pozory Ciebie nie mylą? 
 • Jak dobrze znasz swoich pracowników i czy to w ogóle ma znaczenie w biznesie? 
 • Czy Twoja firma jest jeszcze potrzebna Klientom? 
 • Sprzedaż mieszkań…i co dalej? 
 • I najważniejsze – dlaczego łyżka nie istnieje? 

Najważniejsze zagadnienia: 
 • Przyszłość rynku nieruchomości 
 • Pozorna transformacja 
 • Redefinicja działalności deweloperskiej 
 • Tokenizacja nieruchomości 
 • Digitalizacja procesów biznesowych w firmie 

W części praktycznej Game Changers Academy zaprasza do wyjątkowego doświadczenia,  rozegramy autorską grę Sunflower Tower, zaprojektowaną przez Pracownię Gier Szkoleniowych, podczas której będziecie mieli okazję przekonać się jak ważne jest: 
 • współdziałanie i efektywna komunikacja w zespole,
 • zarządzanie informacją,
 • zrozumienie i spełnianie oczekiwań Klientów,
 • myślenie poza schematem.

Prelegentka:

Dominika de León – profesjonalistka z ponad 18-letnim doświadczeniem, skoncentrowana na osiąganiu celów. Wierzy, że nieodłącznymi elementami sukcesu w każdej firmie są zaangażowanie i praca zespołowa. We współpracy ceni sobie szacunek do drugiego człowieka. Wychodzi z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych i stąd bierze się jej determinacja do szukania niecodziennych i optymalnych rozwiązań. Stawia na ciągłe doskonalenie umiejętności i poszerzanie wiedzy w najbardziej interesujących ją obszarach biznesu, marketingu i innowacji. Posiada między innymi certyfikat Digital Business Strategy MIT Sloan School of Management, jest specjalistką DIMAQ Professional, absolwentką 2 kierunków podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz licencjonowanym Zarządcą Nieruchomości. Jest jurorką tegorocznej edycji konkursuna najlepszą pracę dyplomową z e-marketingu organizowaną przez IAB Polska i Szkołę Główną Handlową. Od 2004 roku baczny obserwator i aktywna uczestniczka zmian jakie przechodzi branża deweloperska w Polsce. Swoim doświadczeniem, wnioskami i rekomendacjami dzieli się z Klientami. Prywatnie pasjonatka hiszpańskiej kuchni, która uwielbia być „w drodze” i odkrywać miejsca nieoczywiste. 

Game Changers Academy – doświadczenia rozwojowe dla liderów zmian i wszystkich tych, od których zależy sukces transformacji. Programy GCA to efektywne czasowo doświadczenia, przygotowujące liderów i ich zespoły do wdrażania cyfrowej transformacji, inicjowania zmian, prowadzenia nowatorskich projektów. W 100% oparte na praktyce, doświadczeniu, symulacjach i wymianie wiedzy praktyków z Polski i świata. W GCA rozwiązania dla siebie znajdą przede wszystkim: dyrektorzy strategii, innowacji i rozwoju, liderzy zmian organizacyjnych i projektów strategicznych, oraz osoby odpowiedzialne za cyfrową transformację, managerowie odpowiedzialni za HR i kulturę organizacyjną. 

Rejestracja: biuro@pzfd.pl 

Uwaga!
Limit miejsc: 40 osób  

Informujemy, że nieodwołanie swojej ewentualnej nieobecności, pomimo wcześniejszej rejestracji, będzie skutkowało obciążeniem firmy, którą Państwo reprezentujecie, kwotą 499 zł, która zostanie doliczona do miesięcznej składki członkowskiej. 

Powyższe działanie argumentujemy koniecznością pokrywania przez nas kosztów szkolenia warsztatowego za każdego uczestnika, również tego, który zarejestrował się, ale nie był obecny na szkoleniu, a poprzez nieodwołanie swojego zgłoszenia, uniemożliwił wzięcie udziału w szkoleniu innym chętnym.