Nowoczesne zarządzanie firmą deweloperską

10.09.2020, godz: 10:00-11:00

Temat:

Nowoczesne zarządzanie firmą deweloperską

Zapraszamy na webinar dedykowany osobom zarządzającym zespołem lub firmą deweloperską, które chciałyby zwiększyć swoje kompetencje korzystając z dostępnych dofinansowań ze środków publicznych. Dlaczego warto wziąć udział w webinarze? Ponieważ skuteczne, nowoczesne zarządzanie pomoże Ci lepiej panować nad sytuacją, gdy naraz prowadzisz wiele inwestycji lub – optymalizować koszty, gdy inwestycji nie ma zbyt wiele. W trakcie webinarium poznają Państwo historię Agnieszki Banaszak i jej zespołu z DOM-EKO, który obecnie bierze udział w cyklu szkoleń i konsultacji, dzięki którym rozwiną swoje kompetencje w zakresie: 
  1. profesjonalnego zarządzania dynamiczną, rozwijającą się i posiadającą mały zespół firmą, 
  2. trafnego określania celów, ustalania priorytetów i budowania harmonogramów aktualnych prac, 
  3. budowania koncepcji rozwoju firmy i ustalania krok po kroku jak ją osiągnąć, 
  4. sprawnego delegowania zadań i uprawnień pracownikom i budowania ich zaangażowania, 
  5. radzenia sobie ze stresem. 

Podczas webinarium dowiecie się Państwo, z jakich źródeł można otrzymać dofinansowanie na rozwój kompetencji w firmie. Ekspert poprowadzi Państwa krok po kroku przez system pozyskania dotacji. 

Prelegentki:

Paula Borek – psycholog, trenerka kompetencji miękkich, doradca biznesu. W branży rozwojowej od 4 lat, wcześniej zajmowała się rekrutacjami pracowników. Specjalizuje się w badaniu potrzeb rozwojowych organizacji i ich zespołów, by projektować szyte na miarę projekty rozwojowe – szkolenia, doradztwo, coachingi. Prowadzi szkolenia z zakresu komunikacji, organizacji czasu i zarządzania. Jak na żółtą energię Insights Discovery przystało, jest relacyjna, ma bogatą wyobraźnię i dużo zapału. Uwielbia pracę w zespole i wierzy, nie ma rzeczy niemożliwych. 

Agnieszka Banaszak – Współzałożycielka i Prezes Zarządu DOM-Eko Sp. z o. o. – rodzinnej firmy deweloperskiej istniejącej na rynku od prawie 20 lat. Członek Zarządu Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz Wiceprezes Zarządu Oddziału Poznańskiego PZFD. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Akademii Psychologii Przywództwa Wyższej Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej pod kierunkiem Jacka Santorskiego. Prywatnie szczęśliwa żona i mama trójki wspaniałych chłopców. 

Rejestracja: biuro@pzfd.pl