Wideokonferencja z estońskim notariatem. Elektroniczne akty prawne i podpisywanie umów

23 kwietnia 2020, 14:00–15:00

Tematyka:

Wideokonferencja z estońskim notariatem. Elektroniczne akty prawne i podpisywanie umów.

Opis webinarium:

W Estonii branża deweloperska nie musi borykać się z brakiem możliwości podpisywania umów, podczas gdy przedstawiciele stron są zamknięci w swoich domach, a wizyta u notariusza nie jest uznawana za konieczną potrzebę życiową. Wprowadzono tam całkowitą możliwość procedowania umów drogą zdalną – także elektroniczne akty notarialne. 23 kwietnia będziemy mieli okazję zasięgnąć z pierwszej ręki informacji o funkcjonujących w Estonii rozwiązaniach.

Prelegenci webinarium:

  • Katrin Seppkierowała grupą roboczą, która opracowała rozwiązania elektronicznych aktów notarialnych. Kandydatka notarialna w estońskiej Izbie Notarialnej i doktorantka na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Tartu, gdzie jej obszarem badań jest prawo powiernicze, a zwłaszcza konieczność i możliwości wdrożenia instytucji powierniczych do prawa estońskiego.
  • Anton Nikitin współorganizator webinarium. CEO Eco Advice – estońskiego dewelopera zarejestrowanego w 2003 roku. Eco Advice rozwija nieruchomości mieszkaniowe i komercyjne, zarządza sprzedażą i oferuje usługi doradcze w zakresie budownictwa i efektywności energetycznej, w tym certyfikację BREEAM i LEED.

Informujemy, że spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim.

Zapisy: biuro@pzfd.pl