VELUX Build for Life

09 listopada 2021
V-CZ_banner_BuildforLife-3
Zapraszamy na konferencję VELUX Build for Life w dniach 15-17 listopada 2021!

Firma VELUX wierzy, że musi aktywnie stawić czoła wyzwaniom klimatycznym XXI wieku i pragnie współpracować z branżą budowlaną, aby tworzyć zdrowe i zrównoważone budynki, które będą dobrze służyć zarówno ludziom, jak i planecie. W ramach swojej Strategii Zrównoważonego Rozwoju koncentruje się na tym, jak budynki mogą pomóc w rozwiązywaniu globalnych wyzwań. 

Jednym z kamieni milowych strategii VELUX jest pionierska, multidyscyplinarna inicjatywa Build for Life uruchomiona w 2021 roku, która ma pomóc zadbać o dobro ludzi i planety poprzez lepsze projektowanie budynków. 

Najważniejsze wykłady konferencji: 
  • Wśród prelegentów znajdą się największe autorytety w swojej dziedzinie, w tym Joseph Allen i John Macomber (Uniwersytet Harvarda), którzy 17 listopada między 15:00 a 16:30 zaprezentują, co oznacza zdrowe budownictwo w kontekście pandemii COVID-19. 
  • Juri Troy jest austriackim architektem, którego wystąpienie skupi się na tym, dlaczego dobry design ma znaczenie dla zrównoważonego rozwoju oraz długowieczności. Wykład będzie transmitowany na żywo 15 listopada między 13:00 a 13:45. 
  • 15 listopada między 15:00 a 15:45 architekci Sinus Lynge i Camilla van Deurs będą dyskutowali o tym, jak przez architekturę możemy budować zrównoważone społeczności, które wspierają zarówno ludzi, jak i planetę. 
Konferencja, która będzie transmitowana na żywo z Kopenhagi, odbędzie się równolegle na dwóch scenach. Scena Kompas będzie poświęcona największym i aktualnym wyzwaniom branży budowlanej oraz najbardziej obiecującym perspektywom, w tym: potrzebie elastyczności w projektowaniu i zmieniającej się roli budynków w społecznościach. Na Scenie Sympozjum Światła Dziennego w centrum uwagi znajdzie się światło dzienne, a czołowi eksperci w tej dziedzinie będą dyskutować o tym, jak moc światła dziennego może w praktyce tworzyć zdrowe i trwałe budynki.

ZAREJESTRUJ SIĘ